Horoskopy

Které znamení čeká v prosinci to nejhorší?

Které znamení čeká v prosinci to nejhorší?

Předvánoční čas patří mezi nejkrásnější období z celého roku. Řada z nás se nemůže dočkat vánočních trhů, vůně svařeného vína nebo pečených kaštanů. Po dlouhých letech se prosinec zahalil do sněhové peřinky, a tak nechá vyniknout nefalšované předvánoční atmosféře. Navzdory všemu očekávání však mohou hvězdy některým znamením doslova převrátit život na ruby. Aby toho nebylo v předvánočním shonu málo, Merkur bude od 29. prosince retrográdní. Právě tento stav mezi milovníky astrologie vyvolává obavy. Různá nedorozumění, neshody, ale třeba i bankroty nebo smůla. Pojďme se podívat, která hvězdná znamení čeká v prosinci krutý osud.

Rak

Jedinci narození ve znamení Raka jsou od přírody velmi zaměření na rodinu. Možná právě proto patří prosinec k jejich nejoblíbenějším měsícům. Pro Raky tedy není většího štěstí, než když mohou na Štědrý den usednout po boku svých nejbližších u štědrovečerní večeře. Letos se jim ovšem této výsady bohužel nedostane. Raci si toho totiž letos berou až příliš.

Začátek prosince začnou zvesela, koneckonců Vánoce jsou už za dveřmi. To ovšem nebude trvat příliš dlouho, jelikož jim v půlce roku dojde dech. Budou se cítit apatičtí a vyčerpaní a ani nadcházející období Vánoc jim nebude činit mnoho radosti. Celková vyčerpanost bude mít vliv i na imunitní systém, proto na sebe buďte opatrní. Pokud nechcete vánoční svátky strávit v posteli, dopřejte si pravidelný čas pro sebe a svůj kalendář se snažte pracovními schůzkami před Vánocemi příliš neplnit. Jedině tak budete mít jistotu, že si Vánoce užijete, jak se patří.

Kozoroh

Kozorohům se bude zpočátku měsíce ještě dařit, vše budou zvládat s přehledem a úsměvem na tváři. V polovině měsíce se ale z čista jasna objeví špatná nálada, které se nebudete moci zbavit. Skřípat to bude v milostných vztazích a doma nebudete stíhat vůbec nic s ohledem na pracovní vytíženost. Aby se vánoční atmosféra nezvrhla, je čas na kompromisy. Před koncem roku zapomeňte na ukvapená rozhodnutí, kterých byste mohli v budoucnu litovat. A pokud jde o komunikaci, svá slova nejprve zvažte, než je vyřknete nahlas.