Horoskopy

3 znamení, pro které rok 2024 nevypadá nejlépe

3 znamení, pro které rok 2024 nevypadá nejlépe

Rok 2023 se chýlí ke svému závěru a mnoho z nás přemýšlí, co je čeká v roce následujícím. Řada z nás do něho totiž vstupuje přinejmenším s velkým očekáváním. Pojďme se dnes ale zaměřit na tři znamení, která nebudou mít v roce 2024 zrovna na růžích ustláno a hvězdy jim předurčily strastiplnou cestu, se kterou se budou muset vypořádat. Která tři znamení to konkrétně jsou?

Beran (21.3.-20.4.)

Berani začátkem roku zapomenou na svou urputnost a až do 12. ledna budou líní hnout kostrou. Tyto dny budou však skvělou rekapitulaci všech nezdarů z let předcházejících. A že jich nebylo málo! Zbavte se všeho, co vám v posledních měsících házelo klacky pod nohy, hned se vám bude volněji dýchat. Po 23.3. zjistíte, že ne všechny vaše kamarádské vztahy jsou idylické. S několika přáteli se proto budete muset rozloučit.

Blíženci (22.5. -21.6.)

Poměrně poklidný začátek roku vystřídá hektické období, kdy se několik měsíců prakticky nebudete moci nadechnout. Krom spousta denních povinností totiž budete muset opakovaně cestovat na dlouhé vzdálenosti a doma nebudete vědět, kam dřív skočit. Zkrátka retrográdní Mars vám zajistí, že se začátkem roku příliš nudit nebudete. S příchodem Jupitera se budete muset bohužel rozloučit s několika svými blízkými přáteli, kvůli vaší pracovní vehementnosti. Zkuste si alespoň na své nejbližší vyhradit v příštím roce trochu času. Pokud se pohybujete v sektoru umění, rok 2024 pro vás bude rok vzestupu, největší plody své práce však budete sklízet až v následujících třech letech.

Vodnář (21.1.-20.2.)

Hned začátkem ledna vás bude čekat velký šok, kdy se budete muset pracovně setkávat s člověkem, kterým bytostně pohrdáte. Jedinou vaší výhodou je míra sebeovládání, díky které dokážete zkoušku překonat s grácií. V únoru nastane přechod Slunce přes Saturna k Vodnáři, udělejte si rekapitulaci všeho, co vás v životě brzdí nebo vám zbytečně přidělává vrásky na čele. Na přelomu podzimu a zimy vám může čekat soudní spor, který nedopadne ve váš prospěch. Je ale zapotřebí se nevzdat, vše se může nakonec ještě v dobré obrátit.