Vlasy

Krátké účesy pro ženy nad 60 let: nejlepší pro rok 2024

Krátké účesy pro ženy nad 60 let: nejlepší pro rok 2024

Pro ženy nad 60 let jsou k dispozici krátké střihy jako krátký bob a krátké pixie – jsou oblíbené pro svou všestrannost a snadnou úpravu. Pokud jste omezeni díky své délce vlasů, shromáždili jsme pro vás výběr těch nejlepších účesů.

Trhaný Bob

Krátké účesy pro ženy nad 60 let jsou předurčeny k úspěchu, pokud přinášejí objem a správný tvar. Klasický bob sestřih je ideálním příkladem toho, jak docílit toho, aby vaše řidší vlasy byly okamžitě plnější pouze pomocí kulmy nebo kulatého kartáče s fénem.

Neformální sestřih pixie s odlesky

pPxie střih bude fungovat jako skvělé zatraktivnění pro rovný typ vlasů. Tento účes s dovedně vyrobenými přírodními odlesky je perfektní volbou, která jemným vlasům dodá hloubku.

Pixie bob s bočním prvkem

Boční část je prvek, který dokáže zatraktivnit jakýkoliv kratší účes. Najděte perfektní místo pro pěšinku svých šedivých vlasů a zapracujte na struktuře a objemu.

Závěr 

Nyní víte, že krátké střihy pro ženy nad 60 let jsou reprezentovány širokou škálou účesů od krátkých bob stylů až po pixie. Základní faktory, na které byste se měla při výběru správného účesu zaměřit jsou definovány zejména snahou o navýšení objemu, zachování lesku a zvolení správné vlasové péče.