Krása a módaNehty

Krátké akrylové nehty: inspirace pro rok 2023

Krátké akrylové nehty: inspirace pro rok 2023

Ne všem ženám se líbí dlouhé nehty. Nikde není psáno, že i krátké nehty nemohou být upravené a hezké. Přinášíme vám inspiraci na krátké akrylové nehty. Které vás nadchnou?

Krátké akrylové nehty

Patříte k ženám, které nerady nosí delší nehty, ale i přesto chcete, aby byly vaše ruce vždy pěkně upravené? Inspirujete se námi vybranými designy.

  • Efekt mramoru
  • Modré nehty
  • Černé nehty
  • Červené nehty
  • Divoký vzor
  • Barevné nehty
  • Nude design

Efekt mramoru

Efekt mramoru je velmi žádaný nejen v bydlení, ale objevuje se také na nehtech – a uznejte sami, že vypadá moc pěkně. Mramorové nehty upoutají pozornost a dají se aplikovat i na kratší délku.

Modré nehty

Ne nadarmo se říká, že modrá je dobrá. Krátké akrylové nehty laděné do modrého odstínu působí zajímavě. Nebojte se této barvy ani s příchodem podzimu.

Černé nehty

Černá je klasika, která nezklame. Pokud se nebojíte výrazné barvy na nehtech, spolehněte se na havraní odstín, který se hodí naprosto ke všemu.

Červené nehty

Stejně jako červená rtěnka i červené nehty jsou ikonou, na kterou sází mnoho žen. Pokud nevíte, jaké krátké akrylové nehty si udělat, pak jděte do červené. Červená je krásná, divoká a ohnivá.

Divoký vzor

Nikde není psáno, že výrazné vzory sluší jen delším nehtům. Pokud patříte k ženám, kterým dlouhé nehty překáží, a raději dáváte přednost kratšímu designu, nebojte se divokých vzorů. Spolehněte se, že s takovými nehty zaručeně vyniknete.

Barevné nehty

Nemůžete se rozhodnout jen pro jednu barvu? Nevadí! Dovolte svým nehtům zazářit hned v několika odstínech současně. I tento design nechá vaše krátké akrylové nehty vyniknout.

Nude design

Tíhnete ke střídmosti? Divoké barvy ani výrazné vzory vás neberou? Pak vás zaručeně nadchne nude design. Jemné barvy, které nebijí do očí, a přesto vypadají moc pěkně.