Krása a módaMóda

Kombinace barev s modrou: 7 tipů s čím tuhle barvu sladit

Kombinace barev s modrou: 7 tipů s čím tuhle barvu sladit

Dělá vám problém vymyslet kombinace barev s modrou? Pak jste tady správně! Modrá barva je zajímavá a velmi slušivá. Ne všichni ale vědí, k čemu se tenhle odstín hodí a s jakou další barvou si sedne. Proto vám poradíme kombinace barev s modrou, se kterými to nemůžete pokazit.

Kombinace barev s modrou – tyto odstíny k sobě ladí!

Říká se, že modrá je dobrá. A my souhlasíme. Dokáže zalichotit úplně každému, chce to jen vědět, jak ji správně nosit a jak ji kombinovat s dalšími barvami.

  • Modrá + červená
  • Modrá + žlutá
  • Modrá + zelená
  • Modrá + fialová
  • Modrá + bílá
  • Modrá + oranžová
  • Modrá + černá

Modrá a červená

Mezi slušivé kombinace barev s modrou patří i dvojice tvořená s červenou barvou. Tohle duo si spolu báječně rozumí a vytváří velmi zajímavý kontrast.

Modrá a žlutá

Pokud na sebe hledáte něco veselého, v čem vás nikdo jen tak nepřehlédne, pak dejte dohromady modrou a žlutou. Žlutá barva váš look krásně rozzáří a modrá mu dodá šmrnc.

Modrá + zelená

Možná trochu netradiční a rozhodně odvážná kombinace barev s modrou je ta, kdy ji dáte dohromady se zelenou. Zvláště pak v případě, kdy vsadíte na výrazné odstíny.

Modrá + fialová

Modrá je dobrá a fialová ještě o chlup lepší. Co z toho plyne? Že to s touto kombinací nemůžete zkazit. Nebojte se sladit trendy modrou s elegantní fialovou.

Modrá + bílá

Co by to bylo za tipy na kombinace barev s modrou, pokud by tu nezazněla klasika v podobě bílé barvy? Jasně, že i tahle dvojice společně vypadá dobře. Kdo by o tom pochyboval?

Modrá + oranžová

Chcete vyniknout? Pak si oblékněte věci sladěné do modré a oranžové barvy. Krásné duo, které spolu hraje prim. Troufnete si na takový look?

Modrá + černá

A na závěr ještě jednu klasiku, tentokrát tvořenou modrou a černou. Nikoho nepřekvapí, že i černá padne k modré, stejně jako ke kterékoli jiné barvě.