Horoskopy

4 nejsilnější znamení: které je nejdominantnější?

4 nejsilnější znamení: které je nejdominantnější?

Každé ze znamení má své silné stránky, které je činí silnými. Některá z nich jsou však ještě mocnější v tom, jak působí na ostatní. V blízkosti těchto čtyř mocných znamení se cítíte buď dobře nebo špatně. Není nic mezi tím. Které ze znamení jsou dominantní a vůdčí tipy a mají velký vliv na své okolí?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev není králem zvířat jen tak pro nic za nic. I lidé narození ve znamení zvěrokruhu jsou přirozenými vůdci. Na ostatní působí svým charakterem a instinktem. Díky extrovertní povaze jsou velmi oblíbenými a společnost je minule. Lev není následovník, vždy se okamžitě chtějí chopit vůdcovské role, protože věří tomu, že jsou nejlepší a rádi za vše převezmou odpovědnost.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři vždy dostanou to, co chtějí. Pro dosažení svého cíle se nebojí použít manipulaci. Díky své inteligenci a manipulativním technikám jsou velmi mocní, protože mají velký vliv na své okolí. Dívejte si tedy pozor, ať se štírem do křížku nedostane. Jejich zloba a touha po pomstě vás zničí.

Beran (21. března – 20. dubna)

Dokud beran není v cíli, nebude nikdy spokojen. Za svými ambicemi si jdou s vytrvalou energií, která může leckoho unavit. Díky své schopnosti působit skvěle na lidi se jim ale podaří svých cílů dosáhnout rychleji a díky tomu, že jsou ve společnosti oblíbení, nikdo se jim nesnaží ani odporovat.

Kozoroh (22.prosince – 20. ledna)

Kozorozi jsou velmi pracovití. Stejně jako berani jdou za svými cíli s patřičnou vervou. Ve společnosti má přirozenou autoritu. Díky schopnosti prokouknout všechny vlastnosti člověka, se kterým přijdou do styku, je dokážou přimět, aby dělali to, co chtějí a potřebují. Není to ale manipulativní, ale spíše výchovné a nápomocné, což v lidech vyvolává pocit bezpečí.