Krása a módaVlasy

Jednoduché účesy pro holčičky: 7 nápadů jak učesat malé slečny

Jednoduché účesy pro holčičky: 7 nápadů jak učesat malé slečny

Máte doma malou parádnici, která se chce líbit? Holčičky jsou princezny, které se rády krásně strojí a slušivě češou. Milují čelenky, různé sponky a barevné gumičky. Proto vám přinášíme inspiraci na jednoduché účesy pro holčičky, se kterými u své mladé slečny zaručeně zabodujete.

Nápady na jednoduché účesy pro holčičky

Ať už má vaše cácorka vlásky až po záda nebo raději nosí kratší sestřih, inspirujte se našimi účesy pro malé slečny. Najdete mezi nimi osvědčenou klasiku i účesy, které holčičky milují. Vyberte si!

Upleťte holčičce cop

Klasický cop ještě nikdy nikoho nezklamal. Můžete ho splétat až do temene hlavy směrem dolů, nebo začněte už od vrchní části hlavy a postupně přidávejte jednotlivé prameny.

Foto: Unsplash

Dva copánky princeznám sluší

Když se třeba na hřišti rozhlédnete po dětech, zaručeně uvidíte minimálně jednu holčičku se dvěma copánky. Proč? Protože je to jednoduché a zároveň roztomilé. Pro princezničky ideální.

Foto: Pexels

Čelenka do vlasů

Nechte své malé krásce vlásky rozpuštěné a jen jí je stáhněte z očí za pomoci krásné čelenky. Parádnice čelenkám neodolají, rády je nosí a ještě raději si je vybírají. Jednoduchý účes, se kterým nelze nic zkazit.

Foto: Unsplash

Učešte dcerce dva culíky

Určitě i vy máte mezi fotkami s dětství vzpomínku, kde máte učesané dva vysoké culíky. Patří mezi jednoduché účesy pro holčičky, se kterými nemáte příliš mnoho práce. Navíc jde o praktický účes, vlásky se nikde nepletou.

Foto: Pexels

Účes ala palmička

Snad každá maminka ví, co to je, učesat svoji holčičku tzv. na palmičku. Jde o vysoko vyčesaný culík, který se promění v jakousi palmičku na vrchní části hlavy. Je ideální pro polodlouhé vlásky.

Foto: Unsplash

Vsaďte na drdol

Někdy se holčičky nechtějí česat a pro takové momenty potřebujete něco rychlého. Proto mezi naše jednoduché účesy pro holčičky řadíme i drdol. Je hotový během mrknutí oka a neposedná slečna se může vrátit k hračkám.

Foto: Pexels

A co takhle dva drdoly?

Kdyby vám jeden drdol nestačil, zkuste princezně učesat drdoly dva. Na práci vám to nepřidá, je to otázka chviličky. A holčičky dva drdůlky, které vypadají roztomile, zbožňují a rády je nosí.

Foto: Unsplash