Krása a módaVlasy

Jednoduché účesy pro dlouhé vlasy: 3 nápady, které musíte vyzkoušet

Jednoduché účesy pro dlouhé vlasy: 3 nápady, které musíte vyzkoušet

Mít dlouhé vlasy může být parádní výhoda. Zvláště pokud jde o různé účesy a vlasové kreace, kterých se dá vymyslet nekonečně mnoho. Jsou ale chvíle, kdy oceníme jednoduché účesy pro dlouhé vlasy, které vytvoříme během chviličky. Pokud vám chybí inspirace, najdete ji v následujících řádcích.

Tipy na jednoduché účesy pro dlouhé vlasy

Jednoduché účesy pro dlouhé vlasy rozhodně nemusí být nudné a nezajímavé. Nezapomínejte na známé rčení, že i v jednoduchosti se skrývá krása. A co z dlouhých vlasů vytvořit? Co například elegantní polocop? Nejdříve si vlasy navlňte za pomoci kulmy. Poté oddělte horní část vlasů a tu za pomoci gumičky stáhněte na temeni hlavy. Horní culíček následně natupírujte a zalakujte.

Copánkový ohon i cop se stužkou

Pokud máte dlouhé vlasy, zkuste z obyčejného culíku udělat něco neokoukaného a originálního. Mezi jednoduché účesy pro dlouhé vlasy tak směle zařadíme copánkový ohon. Jak na něj?

  • Přední prameny na vrchní části hlavy rozdělte na tři části
  • Začněte prameny splétat do copu
  • Pokračujte po boku hlavy a postupně přibírejte spodní prameny
  • Cop splétejte až do konce a pak stáhněte gumičkou
  • Aby cop vypadal bohatší, trochu ho povytáhněte do stran
  • Zbylé vlasy stáhněte do vysoko posazeného culíku

Svůj účes můžete oživit i různými doplňky, například stužkou. I zdánlivě obyčejný cop pak bude vypadat úplně jinak a navíc na přípravu není tento účes nikterak náročný. Zkrátka jen upletete cop, začít můžete už od temene hlavy. Dole stáhnete gumičkou a ozdobíte stužkou.

Rozpuštěné vlasy s drdoly

Hledáte tip na jednoduché účesy pro delší vlasy? Pak zkuste rozpuštěné vlasy se dvěma drdoly. Jak na to? Opět velmi jednoduše, do pár minut máte hotovo. Vlasy na horní části hlavy rozdělte na dvě poloviny a na obou stranách smotejte dva menší drdůlky. Stáhněte gumičkou, zbytek vlasů nechte volně splývat.