Horoskopy

Jaké znamení se hodí k ženě rakovi: 5 vhodných partnerů

Jaké znamení se hodí k ženě rakovi: 5 vhodných partnerů

Věříte na sympatie různých znamení zvěrokruhu? Není tajemstvím, že některá znamení se k sobě dokonale hodí a jiná si k sobě musí najít cestu. Zajímá vás, jaké znamení se hodí k ženě rakovi? Pak se podívejte na pětici potencionálně vhodných partnerů pro život.

Jaké znamení se hodí k ženě rakovi? Zjistěte to!

Narodili jste se ve znamení raka a nyní řešíte otázku, jaké znamení se hodí k ženě rakovi? Pak jste tady správně. Následující pětice znamení zvěrokruhu vám mohou do života vnést nejen lásku, ale i porozumění, souznění a celkovou spokojenost.

  • Štír
  • Střelec
  • Kozoroh
  • Lev
  • Býk

Rak a Štír

Pokud je žena narozena ve znamení Raka a muž ve znamení Štíra, bude jim vztah klapat jako švýcarské hodinky. Právě Štír je pro Raka ideálním partnerem pro život. Vzájemně si totiž vyhovují po všech stránkách. Do společného vztahu vnáší porozumění. Může se stát, že někdy trochu narazí a to proto, že odlišně komunikují své emoce.

Rak a Střelec

Ptáte se, jaké znamení se hodí k ženě rakovi? Pak na náš seznam musíme zařadit i muže narozené ve znamení Střelce. Partnerství těchto dvou znamení přináší výhody pro oba. Je to oboustranně výhodný „obchod“, ze kterého budou oba partneři jedině těžit. Zatímco Rak dokáže Střelce naladit na tzv. teplo rodinného krbu, Střelec si hravě poradí s náladovostí Raka.

Rak a Kozoroh

Když to dá dohromady žena Rak a muž Kozoroh, je to vztah předurčený ku spokojenému rodinnému životu. Pokud jste žena narozená ve znamení Raka a toužíte po rodině a partnerovi, který vás zabezpečí, najděte si Kozoroha. Jen pozor na to, že jsou to často workoholici, pro které je práce a kariéra důležitá.

Rak a Lev

Jaké znamení se hodí k ženě rakovi? Určitě také Lev. U této dvojice dojde k souznění duší, i když je pravda, že se nad vztahem někdy mohou objevit mráčky. Nicméně to neznamená, že si tato dvě znamení zvěrokruhu nerozumí. Vzájemně si dodávají to, co každému z nich chybí. Proto jim to klape.

Rak a Býk

Dá-li se dohromady žena Rak a muž Býk, vznikne mezi nimi harmonická a oboustranně spokojená láska. Tato dvě znamení si souzní, rozumí si, vzájemně se respektují. Rak občas narazí na tvrdohlavost Býka, ale dokáže jej zkrotit.