Krása a módaVlasy

Jak upravit dlouhé vlasy: 2 tipy na úpravu do 5 minut

Jak upravit dlouhé vlasy: 2 tipy na úpravu do 5 minut

Pro úpravu dlouhých vlasů existuje spoustu tipů, stylů a účesů. Jestliže jste majitelkou nekonečných kadeří, můžete se pyšnit vzhledem, který přitahuje pozornost a působí žensky i sexy zároveň. Někdy však není času nazbyt a potřebujete dlouhé vlasy opravdu rychle upravit. Může to být například ve dnech, kdy zaspíte budík do práce nebo jste nemocná a je pro vás téměř nemožné si upravovat vlasy v koupelně příliš dlouho. Přinášíme vám proto tipy na rychlé úpravy dlouhých vlasů, které vám nezaberou déle než pět minut!

Vysoký culík

Tato úprava dlouhých vlasů je jednoduchá a přitom účelná. Díky vysokému culíku budou vaše vlasy upravené a nádherné. Vašemu vzhledu navíc dodají přitažlivost. A to vše do pouhých 5 minut! Vysoký culík se hodí do práce i do školy a můžete ho nosit k elegantnímu i sportovnímu oblečení.

Jak na úpravu vlasů do vysokého culíku?

Kartáčem začnete česat všechny vlasy co nejvíce do výšky. Pomůckou může být, pokud hlavu skloníte dopředu, jako kdybyste si chtěla vyfénovat vaše vlasy v zadní části. Jakmile budou všechny kadeře vyčesané nahoru, upevníte je gumičkou. Odstávající baby vlásky uhladíte pomocí vosku nebo laku.

Pár tipů navíc:

  • pro vysoký culík používejte vždy co nejtenčí gumičku v barvě vašich vlasů
  • pro vyčesání vlasů používejte vždy co nejužší kartáč s jemnými štětinkami

Dva drdoly

Tento účes se nejvíce hodí domů nebo ke sportovnímu a ležérnímu stylu oblékání. Nejvíce na něm oceníte to, že přinese do vašeho stylu úpravy dlouhých vlasů změnu. A změna je život!

Jak na úpravu dlouhých vlasů do dvou drdolů?

Drdoly budete směřovat vždy do středu hlavy v linii uší. Ze všeho nejdříve vyčešete pěšinku uprostřed hlavy a především začnete vyčesávat každou půlku hlavy zvlášť. Je zcela na vás, jakým způsobem drdoly zatočíte nebo zapletete. Zajímavou volbou může být nejdříve vytvořit dvě pletýnky a ty následně zatočit ve dva drdůlky! Hotový účes zafixujte pomocí laku na vlasy.