KrásaMóda

Jak se obléknout na Velikonoce? 5 tipů módních poradců

Jak se obléknout na Velikonoce? 5 tipů módních poradců

Z kuchyně doma voní velikonoční beránek a maso v troubě, rodina už klepe na dveře, děti s manželem zdobí poslední bílá vajíčka a vy jste v tom velikonočním shonu zapomněly na sebe, milé dámy! Vůbec se vám nedivíme a rádi vám s tím pomůžeme. Přečtěte si skvělých 5 tipů od módních expertů a poradců, jak se obléknout na Velikonoce a okouzlit nejen rodinu a své přátele, ale především samu sebe při pohledu do zrcadla!

Pastelové barvy trendem letošního roku

Ať už chcete nebo ne, k Velikonocím se prostě pastelové barvičky náramně hodí. Jaká náhoda to je, že jsou i letošním top trendem v módě? Využijte toho a oblékněte si letos na Velikonoce pastelové barvy, ve kterých budete doslova zářit.

  • Pokud chcete dát najevo začínající jaro, oblékněte pastelově zelenou.
  • Roztomilá jako velikonoční kuřátko budete v pastelově žluté a symbol Velikonoc, tedy znovuzrození a zmrtvýchvstání Ježíše uctíte pastelově modrou nebo také klasickou bílou barvou. 
  • Jestliže nechcete hledat v barvách oblečení spojitosti s velikonočními svátky, zkuste si obléct například pastelově růžové oblečení – i kdyby to bylo jen tričko. Skvěle vynikne především na tmavší a opálené pokožce.

Květinové šaty vás přemění na jarní vílu

Květiny neodmyslitelně patří k jaru a Velikonoce jsou pro mnohé z nás symbolem jara a vzkvétání přírody a květin okolo nás. Oblékněte si proto květinové šaty ze splývavých a volnějších materiálů, ve kterých se budete cítit jako jarní víla!

Bílé šaty vám vdechnou nový život

Milujete nošení šatů, ale v květinovém potisku se necítíte dobře? Dobrou volbou pro vás se proto na letošní Velikonoce mohou stát čistě bílé šaty. Nejen, že bílá je symbolem nového života, ale také se velmi hodí na bohoslužby do kostela, pokud se je letos chystáte navštívit. 

Bohémská tunika dokáže schovat větší bříško

Tunika je skvělá věc. Můžete si ji obléct k legínám i džínům a zakrýt tak větší bříško nebo kypré boky. Jestliže si vyberete vhodnou barvu a potisk, bude působit také elegantně a můžete v ní vyrazit i do kostela. 

Džínové šaty jako hot trend 

Přivítejte doma své hosty v pohodlných džínových šatech áčkového střihu, které vás nejen zkrášlí, ale dají také všem přítomným najevo, že vy víte, co se nosí! Vše z džínoviny je totiž hot trendem tohoto roku.