Cviky a vybaveníKrásaMóda

Jak se oblékat na sportovní akci: Stylové tipy pro ženy ve středním věku

Jak se oblékat na sportovní akci: Stylové tipy pro ženy ve středním věku

Sportovní akce jsou skvělým způsobem, jak se dostat do formy a užít si aktivní den s přáteli či rodinou. Pro ženy ve středním věku nicméně může být výzvou najít vhodné oblečení, které bude nejenom pohodlné, ale také stylové a moderní. Proto jsme se rozhodli napsat tento článek, který vám poskytne užitečné tipy a nápady pro správné oblékání na sportovní akce. Zkrátka pokud hledáte inspiraci a rady, jak se oblékat na sportovní akce, tak tento článek je přesně pro vás.

Legíny nebo tepláky

Pohodlné legíny, případně tepláky pro maskování nějakého toho kila navíc, jsou základem sportovního outfitu. Doporučujeme volit legíny vyrobené z elastických materiálů, které se přizpůsobí vaší postavě, a zároveň mají vyšší pas. Sportovní tepláky by zas měly být vyrobeny z prodyšných materiálů, aby bylo zajištěno pohodlí během sportování.

Sportovní podprsenka

Důležitým kouskem sportovního oblečení je i správně padnoucí sportovní podprsenka. Doporučujeme zvolit podprsenku s pevnějším tahem v ramenou a širokým páskem pod prsy, který při pohybu udrží vše na svém místě. Podprsenky vyráběné z prodyšných materiálů a s technologií odvádějící pot z těla jsou ideální pro sportování i ve středním věku.

Funkční tričko

Pohodlné tričko je též nezbytností pro sportování i u žen ve středním věku. Zvolte tričko s krátkými nebo dlouhými rukávy podle počasí a na základě vašeho osobního vkusu. Jeho materiál by měl každopádně být prodyšný a rychleschnoucí, aby byl garantován maximální komfort při fyzických aktivitách.

Sportovní obuv

Do svého šatníku si pořiďte sportovní boty s dostatečnou pevnou oporou nohy a účinným tlumením dopadů, které vám poskytnou potřebnou stabilitu během sportování. Je důležité si vybrat boty s vhodnou protiskluzovou podrážkou, neboť každé zranění ve vyšším věku může mít horší následky.

Mikina nebo bunda

Pokud chcete být připravena na opravdu každé počasí, zvažte nákup mikiny nebo bundy s technologií odvádějící pot z těla. Materiál použitý na její výrobu by měl být prodyšný a rychleschnoucí, aby vás udržel v teple a suchu po dobu celého sportovního výkonu.