Další

Jak se chová muž po nevěře: 7 signálů, které ho odhalí

Jak se chová muž po nevěře: 7 signálů, které ho odhalí

Nevěra je nepříjemná věc, která negativně zasáhne do vztahu. Máte podezření, že je vám váš partner nevěrný? Honí se vám hlavou otázky, jak se chová muž po nevěře? Lze poznat, jestli muž zahýbá jinde? Jak odhalit milenku dříve, nežli nevěra praskne? Poznáte to podle sedmi signálů, které vám o nevěře vašeho protějšku napoví.

Jak se chová muž po nevěře: těchto 7 signálů ho usvědčí!

Tíží vás nepříjemné obavy, že je vám přítel/manžel nevěrný? Chcete vědět, jak se chová muž po nevěře? Lze ho usvědčit? Sledujte, jestli váš protějšek nevykazuje některý z těchto signálů:

  • Vyhledává soukromí
  • Odmítá sex
  • Hlídá si svůj mobil
  • Tráví mnohem více času v práci
  • Je často nedostupný
  • Nadměrně dbá o svůj vzhled
  • Bezdůvodně útočí

Vyhledává soukromí

Vyžaduje váš partner najednou mnohem více soukromí, nežli je u něho běžné? Pak zpozorněte, protože zvýšená potřeba času o samotě může být signálem, že „zanáší“ jinde.

Odmítá sex

I když se říká, že chlapi sexu nikdy neřeknou ne, jakmile mají vyžití jinde, doma mohou sex s partnerkou odmítat. Ano, může být za tím i něco jiného, ale milenka rozhodně je jedním z důvodů.

Hlídá si svůj mobil

Zatímco dříve nechával telefon položený kdekoli po bytě, najednou si ho bere i na WC nebo do sprchy? Je obezřetný, neustále má mobil v ruce? I to může být další ukázka toho, jak se chová muž po nevěře.

Tráví mnohem více času v práci

Klasická výmluva nevěrníka: zdržel jsem se v práci. Jednou za měsíc možná, ale třikrát do týdne? Tady už to začíná nepěkně zavánět lží a podvodem…

Je často nedostupný

Voláte mu, ale kolikrát telefon nezvedne? A to i tehdy, kdy nemá žádnou schůzku v práci? Ozve se třeba až dvě hodiny? Pak pozor, i to může být znak nevěry.

Nadměrně dbá o svůj vzhled

Chlapi se chtějí líbit, o tom není pochyb. Pokud se ale váš partner o sebe začal starat více, nežli je u něho zvykem, může to být proto, že se chce zalíbit milence.

Bezdůvodně útočí

Jak se chová muž po nevěře? Třeba i tak, že bezdůvodně vyvolává hádky. Místo odpovědi na vás jen něco štěkne. Odpovídá bojovně, útočí aniž by k tomu měl důvod.