KrásaKrása a móda

Tmavě hnědé oči: 4 nezbytnosti při líčení

Tmavě hnědé oči: 4 nezbytnosti při líčení

Jste majitelkou tmavě hnědých očí? V tom případě se můžete pyšnit hlubokým uhrančivým pohledem a upřímností. Chcete dostat svou barvu očí na ještě vyšší level? Přečtěte si naše rady, jak tmavě hnědé oči správně nalíčit, aby vždy vypadaly naprosto neodolatelně.

Oční stíny

Jestliže toužíte po rozzáření svých tmavě hnědých očí, zvolte béžové oční stíny. Může se jedná o odstín nude nebo mocca, konkrétní výběr je zcela na vás. Držte se však odstínů béžové. Proč?

Béžové oční stíny dokážou vaše oči rozjasnit. Budete díky nim vypadat svěže i po probdělé noci a jestliže do vnitřního koutku oka aplikujete bílý stín, vaše oči nebudou mít žádnou konkurenci. Svým pohledem totiž dostanete na kolena každého muže.

Připadá vám béžová barva očních stínů příliš nudná? Přidejte třpytky nebo rovnou přejděte k extravagantní sytě fialové barvě, která bude vypadat skvěle v kombinaci opálená pokožka – tmavě hnědé oči.

Řasenka

Tmavě hnědým očím sluší černá řasenka. Nejen, že váš pohled zvýrazní, ale dodá očím správný šmrnc. Bez řasenky by to prostě nebylo ono a tmavě hnědé oči by mohly vypadat příliš mdlé nebo naopak vykulené.

Jak ale vybrat tu správnou řasenku? Při výběru rozhodně nešetřete, zvolte takovou, která vašim řasám bude slušet nejvíce. Vždy se však držte toho, aby byla černá a v případě tmavě hnědých očí rovnou zapomeňte na experimentování s modrou nebo růžovou řasenkou.

Tužka na oči

Možná už víte, že tužka na oči dokáže zázraky, pokud jste majitelku tmavě hnědých očí. Stačí obkreslit linii dolního víčka a vaše oči budou neodolatelné.

Oční linky

Pro wow efekt tmavě hnědých očí prostě musíte alespoň občas používat tekuté oční linky! Linku veďte od vnitřního koutku oka směrem k vnějšímu a konec jemně protáhněte směrem ke spánkům. To vám zajistí kočičí pohled, na který se jen tak nezapomíná.

Jestliže vám připadá, že oční lince něco chybí, nalepte na konec linky malý třpytivý kamínek.