Móda

Jak oblékat velké břicho: móda pro zimní sezónu 2024

Jak oblékat velké břicho: móda pro zimní sezónu 2024

Ať už jste spíš postavou jablko nebo se právě nacházíte v pokročilém stadiu těhotenství, jistě víte, že spousta krásných módních kousků počítá u žen s jinými proporcemi. Otázka, jak oblékat velké břicho je proto poměrně složitá.

Těhotná? Užijte si, že můžete břicho ukázat!

Přestože ženy z obou těchto táborů mají podobné potíže při hledání vhodného outfitu, těhotné mají obvykle přinejmenším tu výhodu, že jejich výběr neomezuje snaha velké břicho zakrýt.

Celý náš život se snažíme zatahovat břicho, ať je malé nebo velké. Proto si alespoň v těhotenství užijte, že nemusíte. Vystavte své bříško světu na odiv a volte takové modely, které vaši postavu budoucí maminky ještě podtrhnou.

Na trhu je mnoho krásných pletených a úpletových šatů, které stačí doplnit o punčocháče a hezký kardigan, a skvělý outfit vhodný téměř do každého počasí je na světě. Na jaře či na podzim jej můžete vynést jen tak, v zimě přihoďte i nějaký kabát či parku.

Ne, nejsem těhotná. Děkuji za optání.

  • NE! výrazným vzorům a prvkům v oblasti břicha
  • Padnoucí oblečení je základ
  • Upozorněte na své přednosti

Pokud za vašimi proporcemi nestojí radostné očekávání, patrně nechcete stavět právě velké břicho na odiv světu. Pokud máte dobře viditelný pas, bezva, zvýrazněte jej. Volte takové střihy, které jsou právě v pase zúžené. Například šaty a kabáty s páskem. Slušet vám také budou sukně áčkového střihu.

Pokud je ale váš pas spíše nevýrazný, snažte se od této partie odpoutat pozornost. Vyvarujte se proto oblečení, které je v oblasti břicha výrazně vzorované, a stejně tak nevolte ani nápadné pásky. Naopak zdůrazněte své přednosti. Jste hrdá na svá prsa nebo nohy. Super! Ukažte je.

Volba konkrétního stylu je na vás, pamatujte ale, že dobře padnoucí, kvalitní a čisté oblečení vám udělá daleko lepší službu než veškeré módní výstřelky.