KrásaVlasy

Jak na úpravu šedivých vlasů podle trendů 2023

Jak na úpravu šedivých vlasů podle trendů 2023

Vzhledem k nikdy nekončícímu vývoji beauty trendů, není divu, že i úprava šedivých vlasů se neustále podrobuje změnám. Avšak i v roce 2023 zůstávají šedivé vlasy stále oblíbenou volbou, neboť jsou známkou elegance a důstojnosti. Na následujících řádcích vám pak přinášíme ty nejnovější trendy pro úpravu šedivých vlasů pro tento rok.

Šedá barva doplněná melírem 

Když se k šedivým vlasům přidá melír, může to být skvělý způsob, jak dodat účesu nový rozměr. Melír totiž šedivým vlasům zajistí zajímavou texturu. Existuje přitom mnoho odstínů melíru, které se hodí k šedivým vlasů – od jemných odstínů blond až po tmavé hnědé tóny. Ať už si vyberete jakýkoliv odstín, tak jistá si můžete být tím, že kombinace přírodní šedé s melírem bude vypadat velmi elegantně a moderně.

Bob účes s ombré 

Bob střih bude letos velmi trendy, navíc jej lze snadno stylizovat pro různé příležitosti. Pokud tedy hledáte nový účes, který vám dodá sebevědomí a eleganci, tento bob střih ozvláštněný ombré melírem může být tím pravým přesně pro vás.

Šedivý účes s barevnou ofinou

Šedivý účes s barevnou ofinou je jedním z nejnovějších trendů v oblasti účesů, který získává na stále větší popularitě napříč všemi generacemi. Tento styl totiž dokonale spojuje přirozenou šedou barvu vlasů s výraznou a barevnou ofinou, která dodává celému účesu zajímavý a svěží vzhled. Zvýraznění ofiny vám navíc ještě přidá na roztomilosti. 

Jemné šedivé kudrlinky

Jemný šedivý kudrnatý účes je ideální pro ženy jakéhokoliv věku – tento střih podtrhne vaši přirozenou krásu. Tyto kudrlinky zároveň dodávají vlasům objem, a díky jejich jemnému a přirozenému vzhledu jsou vhodné pro mnoho příležitostí – od každodenních aktivit až po společenské akce.

Pastelové barvy na šedivé vlasy

V roce 2023 se očekává boom pastelových odstínů pro šedivé vlasy. Tento trend bude spočívat v používání jemných pastelových odstínů, jako jsou růžová, modrá nebo fialová, které dodají šedivým vlasům na zajímavosti. Celý účes pak ještě můžete osvěžit použitím balayage nebo ombre techniky, jež umožní na vašich vlasech vytvořit jemné a přirozené přechody mezi jednotlivými barvami.