DalšíHoroskopy

Horoskop pro květen 2023: co vás čeká podle znamení

Horoskop pro květen 2023: co vás čeká podle znamení

Astrologie má tu moc, že dokáže na základě hvězd a údajů o narození člověka odhadnout nadcházející události v jeho životě. Zajímá vás, co vás v květnu bude čekat? Pak čtěte dál!

Beran (21.3.-20.4.)

Květen je pro vás, Berani, měsícem plným příležitostí. Pokud z něj chcete vytěžit co nejvíce, mějte oči a uši otevřené, abyste v práci získali nějaké výhodné nabídky. Chvílemi můžete mít pocit, že jste pod přílišným tlakem nebo že jste se vydali špatnou cestou, ale nenechte se těmito pochybnostmi o sobě zvyklat!

Býk (21.4.-21.5.)

Měsíc květen bude pro Býky docela obohacující. Budete naplněni láskou a obdivem ze strany svých blízkých a milovaných. Všechny problémy, se kterými se ve vztahu již dlouho potýkáte, se v tomto měsíci konečně začnou zlepšovat. Jen si nezapomeňte hlídat svůj temperament.

Blíženci (22.5.-21.6.)

Planety jsou sice Blížencům nakloněny, ale pokud ve svých plánech narážíte na velký odpor, je to znamení, že byste měli přestat! Druhá polovina měsíce pro vás však bude bohužel nepříznivá. Budete se potýkat se zdravotními potížemi, ale i drobnou partnerskou krizí.

Rak (22.6.-22.7.)

Květen bude pro Raky plný výzev. V práci budete sice čelit konkurenci, ale tyto věci vám však nakonec pomohou rozvinout svůj skutečný potenciál. Skřípat to bude i ve vašem vztahu, ale tato bouřka nepotrvá věčně. A do konce měsíce tak bude vše zase v naprostém pořádku.

Lev (23.7.-22.8.)

Lvům se bude v květnu ohromně dařit. A to ve všech oblastech včetně podnikání, lásky nebo studií. Dařit se vám bude ale i po zdravotní stránce. Pokud tedy plánujete nějakou změnu kariéry nebo změnu oboru, květen je těmto změnám nakloněn.

Panna (23.8.-22.9.)

I když se Pannám bude tento měsíc po finanční stránce dařit, neznamená to, že byste si neměli hlídat své výdaje. Finanční nerozvážnost by se mohla stát nekontrolovatelnou, což by se mohlo zle vyplatit. Pokud tedy doposud nemáte žádné úsporné plány, začněte s nimi nyní!

Váhy (23.9.-23.10.)

Váhy mohou tento měsíc očekávat postupný posun v kariéře od vrcholu ke dnu a naopak. Co se týká milostného vztahu, ani tam to nebude ideální. Rozhodí vás totiž každá maličkost. Proto se snažte po celou dobu zachovat svůj klid a na vztahu zapracovat.

Štír (24.10.-22.11.)

Ačkoli si nebudete jisti svým celkovým výsledkem v zaměstnání, vše nakonec dopadne dobře. Pokud ale odcházíte do zaměstnání s nechutí, možná nastal čas na změnu profese. A jelikož to v profesním životě bude jako na houpačce, dařit se vám bude po finanční stránce.

Střelec (23.11.-21.12.)

Květen bude pro Střelce plný pozitivních a vzrušujících výsledku. Dařit se vám bude v zaměstnání, kde se dočkáte chvály i od svých kolegů. Vzkvétat bude ale i váš milostný život. A pokud jste single, v květnu potkáte někoho výjimečného. Mějte proto oči na stopkách.

Kozoroh (22.12.-20.1.)

Kozorohům se naskytnou skvělé pracovní příležitosti. Květen je však také čas, abyste navázali lepší vztahy s rodinou. Ránu může utrpět partnerský život. Tento měsíc se ponese v duchu konfliktů, ale naštěstí půjde jen o dočasnou záležitost. Nemusíte se tedy ničeho zásadního obávat.

Vodnář (21.1.-20.2.)

Květen bude pro Vodnáře náročný. A to po všech stránkách. V životě se vám naskytnou výzvy, které budou mít zásadní význam pro to, abyste si dokázali, že stojíte na správné cestě. Trpět bude také váš milostný vztah. Důvodem těchto neshod bude nedostatek financí nebo tlak v práci.

Ryby (21.2.-20.3.)

Ryby čeká docela náročné období. Budete čelit potížím na své cestě za lepší kariérou. Možná budete mít v zaměstnání nedostatek stability, ale s postupujícím měsícem se situace zlepší. Potýkat se budete také s nečekanými výdaji, pokud ale máte finanční rezervy, nemusíte se ničeho obávat.