Horoskopy

Horoskop na dnešek – pondělí 29.5.2023. Blíženci by měli začít s dietou, Váhy vyřeší konflikty ve svém okolí

Horoskop na dnešek – pondělí 29.5.2023. Blíženci by měli začít s dietou, Váhy vyřeší konflikty ve svém okolí

Beran

Dnes máte bojovnou náladu, doplněnou rozhodností. To je skvělá kombinace pro vyřešení spousty úkolů! Neváhejte tedy a pusťte se do toho, i když to může znamenat úbytek energie. Při řešení problémů se nenechte ovlivnit ostatními a dejte na svůj vlastní názor, nechcete-li si způsobit zbytečné problémy. Toužíte po nezávislosti, což ale ostatní mohou vnímat tak, že jste nepřístupní. Neváhejte jim sdělit své záměry.

Býk

Obavy, které dlouhodobě pociťujete, mohou být dnes rozpuštěny. Zmizí bez jakéhokoli vašeho přičinění jako mávnutím kouzelného proutku. Vaše pracovní tempo je velice rychlé, berte ohledy na ty, kteří mu nestačí. Pokud se vyskytne příležitost, měli byste zvolnit i vy. Snažte se nečinit důležitá rozhodnutí, protože je velmi pravděpodobné, že nemáte všechny potřebné informace.

Blíženci

Vaše okolí může pociťovat zmatek nad vaším postojem. Očekávali od vás něco úplně jiného! Snažte se ale neizolovat se od ostatních a naopak jim své záměry pořádně vysvětlete. Je možné, že vás lépe pochopí, i když s vámi nemusí nutně souhlasit. Hrozí potíže s trávicím ústrojím, proto je zapotřebí začít dávat pozor na to, co jíte. Pokud jste už delší dobu uvažovali o dietě, dnešek je ideální den s ní začít. Máte pocit, že někdo ve vašem okolí má nepříjemné úmysly. Svému instinktu můžete věřit.

Rak

Pociťujete nadbytek mentální energie. To se vám pro dnešní den může hodit, protože hrozí konflikty. V nich nebudete platit za aktivní aktéry, posloužíte spíše jako mediátor. Vaším prostřednictvím může dojít k upokojení vážného sporu. Potlačujete své vlastní potřeby, což se může negativně projevit v soukromých vztazích. Je třeba zaměřit se více na svůj soukromý život. Mějte oči otevřené, objeví se příležitosti, které byste rozhodně měli využít!

Lev

Důvěřujete lidem ve svém okolí, což se vám vrátí v pozitivitě jejich myšlení. Budou k vám pociťovat silné sympatie. Vámi vynaložená energie se vám vrátí. Dnes jste zaměřeni spíše na řešení praktických záležitostí. Víte, na co se vám vyplatí vynaložit energii, a co je pro vás zbytečné. Vaše vstřícná nálada vám může otevřít mnohé dveře. Snažte se o udržování těch nejdůležitějších vztahů.

Panna

Navzdory tomu, že se cítíte osaměle, pro vás bude dnešní den pohodový. Až pocítíte osamělost nejintenzivněji, ozvou se vám přátelé, které vaši náladu pozvednou. Hrozí vám problémy s játry, což můžete odvrátit tak, že si dáte pozor na svůj jídelníček. Je vhodné začít s detoxikací organismu. Zdolávání překážek pro vás dnes bude velmi snadné. Umíte rozlišit, s kterými překážkami se nedá hnout – a těm se úspěšně vyhnete.

Váhy

Budete mít pozorovací schopnosti, takže se vám může podařit vyřešit hádku vašich blízkých. Za to na sebe budete náležitě hrdí. Jste na sebe ale příliš přísní. Nemějte přehnaná očekávání a nějakou tu chybku si odpusťte. Najděte rovnováhu mezi prací a odpočinkem. Ve vaší mysli už dlouho zraje nápad. Dnes je ideální den uvést ho do praxe.

Štír

Můžete mít pocit, že jste ve slepé uličce. Cestu ven vám mohou pomoci najít informovaní lidé, takže se nebojte dát na jejich rady. A to i přesto, že se příliš dobře neznáte. Nečinnost je ve vašem případě rizikem, zůstaňte aktivní. Věnujte se svým koníčkům, dobijete si tak energii. Máte schopnost rychle se přizpůsobit změnám, které život přináší. Díky tomu pociťujete štěstí. Zůstaňte otevření novým příležitostem.

Střelec

Dejte si pozor na svou finanční situaci. Vyplatí se zkontrolovat všechny své účty, protože vám hrozí únik financí. Informujte se o nových produktech, které jsou dostupné na trhu. Pokud se zaměříte na své osobní cíle, můžete se nejenom posunout kupředu, ale doplníte si také potřebnou energii. Dnes prostě nejste schopní se rozhodnout. Přemýšlíte nad různými alternativami a jedna se vám zdá horší než druhá. Vyplatí se tato rozhodnutí odložit na později.

Kozoroh

Ve vašem životě se objeví problémy, které žádají váš zásah. Než dospějete k řešení, je zapotřebí získat si všechny potřebné informace. Vaše mentální energie je na maximu, čehož můžete využít ve svůj prospěch. Svou inteligenci umíte uplatnit ve všech aspektech života bez toho, že byste se unavili. Vnímejte pozitivní energii, kterou na vás vysílá vaše okolí.

Vodnář

Dnes vás čeká poměrně klidný den, takže se nebojte si ho užít. Ideální je obklopit se rodinou nebo přáteli. Zaměřte se na jejich problémy. I když nemusíte přijít s řešením, poskytne jim úlevu jen to, že jste je vyslechli. Hrozí vám sportovní úrazy. To neznamená, že byste se měli vyhýbat jakékoli aktivitě. Jen je zapotřebí větší obezřetnost. Rozhodně nezapomínejte na rozcvičku! Vaše vyjadřování bude stručné a přesné. Na ostatní to ale může působit negativně, nezapomeňte přidat úsměv.

Ryby

Máte tendence dosahovat svých cílů silou. To se vám ale nevyplatí. Může to vést k izolaci od ostatních, díky čemuž se nebudete cítit dobře. Emocionálně jste v dobré formě a netíží vás žádné obavy. Přesto svému tělu více naslouchejte. Na vaši osobu je namířena neoprávněná kritika. Nebojte se proti ní ozvat a uveďte ji na pravou míru.