Horoskopy

Horoskop na dnešek – pátek 9.6.2023. Střelce čeká dobrá zpráva, Vodnáři jsou v dobré společnosti

Horoskop na dnešek – pátek 9.6.2023. Střelce čeká dobrá zpráva, Vodnáři jsou v dobré společnosti

Beran

Nacházíte se ve velmi dobré náladě. Ve všech vztazích vládne harmonie. Těšíte se na společnost, bohužel nemáte dost času. Fyzicky jste ve velmi dobré formě a cítíte se spokojeni se svým úsilím. Pokud chcete zůstat na dobré cestě, bude třeba vyhnout se sladkostem. To může být velmi těžké, protože právě dnes vás bude honit mlsná. Vyberte si jiný způsob odměny. Vaše plány jsou vám čím dál více jasné. Čeká vás důležité rozhodnutí.

Býk

I když dnes hrozí hádky a různé problémy, víte, jak se jim úspěšně vyhýbat. Pro dnešek to může být dobrá strategie, v budoucnu to ale může znamenat, že jeden problém za druhým začnou padat na vaši hlavu. Nejste ochotni přistoupit ke kompromisům, což může způsobit, že mezi ostatními nebudete příliš oblíbení. Pokus se vám podaří zbavit svých pochybností, očekávejte silný příval energie. Ve všech oblastech života jednáte naprosto upřímně.

Blíženci

Dnes jste impulzivnější více, než kdy jindy. Protože ale hrozí zranění, vyhněte se extrémním sportům. Můžete na sobě zapracovat „pomalými“ sporty, jako je například jóga. Snažte se vyhnout bouřlivým diskuzím – nevyhrajete a zbytečně si zkazíte náladu a vyplýtváte energii. Sami se sebou se cítíte dobře a nechcete nic měnit. Z hlediska zdravotního je vše v pořádku, jen je třeba zaměřit se na dostatečný pitný režim. Odlehčete také svou stravu. Vaše veselá nálada je nakažlivá.

Rak

Ať už na vás čeká cokoliv, všemi problémy dnešního dne projdete s úsměvem. Vaše dobrá nálada bude nakažlivá a okolí vás bude milovat! Máte pochybnosti o některých svých vztazích. Může jít o romantický nebo také přátelský či dokonce pracovní vztah. Než se rozhodnete pro radikální řešení, snažte se promluvit si. Udělejte si čas sami na sebe a popřemýšlejte o svých plánech do budoucna.

Lev

Nechcete dělat nic nesmyslného, a proto hledáte činnosti, které vám smysl dávají. Smysl se snažíte najít také u úkolů, které dnes musíte splnit. Udělejte si čas na to, abyste se mohli soustředit, protože to dnes může být náročnější, než kdy jindy. Jste totiž zcela pohlceni svými myšlenkami. Potřebujete se odreagovat, myslete na odpočinek nebo relaxační činnosti. Budete vyhledávat lidi, kteří sdílejí vaše vrozené hodnoty.

Panna

Dnešek pro vás bude opravdu hektický. Abyste ho zvládli, bude zapotřebí neplýtvat časem ani energií nad detaily, které jsou nepodstatné. Zaměřte se na důležité činnosti. Dýchejte zhluboka, abyste se na chvíli zastavili. Potřebujete klid proto, abyste se mohli pořádně soustředit. Změny, které se kolem vás dějí, vás mohou děsit. Možná bude zapotřebí meditace nebo duševního cvičení, abyste vše pořádně zvládli. Abyste dosáhli dohody, bude zapotřebí ustoupit ze svých požadavků.

Váhy

Dnes vám velice dobře půjde práce ve skupině. Pokud se tedy hledají dobrovolníci pro týmovou práci, rozhodně se přihlaste. Kromě toho, že budete skvěle komunikovat, můžete si zvýšit sebevědomí a současně zlepšit vztahy se svými kolegy. Chováte se příliš energicky a neberete ohledy na ostatní. To je důvod, proč z vás ostatní mohou být unavení a někdy dokonce na nervy.

Štír

Dnes jakoby vás provázely spory na každém kroku. Netýkají se vás osobně, ale lidí kolem vás. Máte dar tyto spory urovnat ke spokojenosti všech zúčastněných. Nesnažte se ale získat z toho pro sebe prospěch. Máte chuť zvládnout co nejvíce úkolů najednou, ale toto tempo bohužel nezvládáte. Uberte nebo si dejte čas na to, abyste se později vzpamatovali z neúspěchu. Toužíte po nezávislosti, ale to vás činí nepřístupnými pro své okolí. Ujasněte si, co vlastně chcete.

Střelec

Držíte se svého plánu. Pro jeho dosažení ale není důležitá zarputilost, ale přemýšlení. Nebojte se ustoupit krůček dozadu, abyste nakonec udělali tři kroky vpřed. Stát na místě nakonec může naopak znamenat krok vzad. Pozitivní zprávy jsou na obzoru, stačí mít oči otevřené. Je pro vás těžké najít vnitřní klid, nedokážete se soustředit. Pomůže vám více fyzického cvičení. Zaměřte se na kreativní činnosti, kterými můžete vyjádřit své emoce.

Kozoroh

Vaše nálady se velmi rychle mění – zatímco v jednu chvíli se smějete na celé kolo, jindy propadáte zoufalství. Snažíte se držet emoce pod pokličkou. Svou energií se snažíte šetřit, a to je velmi rozumná strategie. Nevěnujete se detailům ani zbytečnostem, které vás zbytečně vyčerpávají. Dnes můžete navázat zajímavé kontakty, které se vám budou hodit do budoucna.

Vodnář

I když vám už dochází energie, obklopujete se lidmi, kteří se dokážou podělit o tu svou. A to vás hřeje na srdci. Až přijde čas, nezapomeňte jim odplatit stejnou mincí. Dnešek si užijte, co nejvíce umíte a věnujte se činnostem, které vás skutečně baví. Vaše zdraví je v ohrožení, užívejte vitamíny – pokud možno v přirozené formě (ovoce, zelenina). Zaměřte se také na dostatečný pitný režim. Atmosféra bude družná a harmonická. Okolí vás dnes nezklame.

Ryby

 Věci nemáte uspořádané, a to vás baví. Přijde vám to vzrušující. Ve svém okolí můžete očekávat určité napětí. I když se otevřeně nepouštíte do žádných sporů, tyto spory vás dokážou energeticky vysát. Baterky dobijte tím, že se budete věnovat činnostem, které vás skutečně baví. Nezapomeňte odpočívat a relaxovat, abyste se zbavili stresu. Pomohou činnosti spojené s vodou. máte dobrou náladu a nenecháte se snadno ovlivnit.