Horoskopy

Horoskop na dnešek – pátek 26.5.2023. Lvi se mohou těšit na vášnivý flirt a od Střelců se nechte nakazit energickou náladou

Horoskop na dnešek – pátek 26.5.2023. Lvi se mohou těšit na vášnivý flirt a od Střelců se nechte nakazit energickou náladou

Beran

Dnes se zaměřte na své plány do budoucna. Ujasněte si, co chcete dělat. Stanovte si cíle a systematicky na nich pracujte. Snažte se vyvarovat zbytečných chyb. Pokud jste už dlouho přemýšleli o tom, že je načase začít hubnout, je ideální čas začít s dietou. Období po úplňku je skvělé pro detoxikaci organismu. V milostných záležitostech jste upřímní a aktivní. Nezadaní mohou začít flirtovat. Věnujte se tvůrčím činnostem. Dobrodružství nečekají ve vzdálených zemích. Vydejte se na výlet do blízkého okolí.

Býk

Dařit se vám bude zejména v pracovních záležitostech. Nebojte se prezentovat své nápady, je velice pravděpodobné, že je váš tým podpoří. Přemýšlíte již dlouho o dietě? Právě dnes je ideální čas s ní začít. Po úplňku se pusťte do detoxu organismu. Vaše fantazie a představivost bude uplatněna zejména v milostných vztazích. Můžete se těšit, že váš partner je nejenom ocení, ale oplatí vám stejnou mincí. Pokud toužíte utrácet, můžete tak udělat. Váš rozpočet to neohrozí.

Blíženci

Dnes vám v cestě nebudou stát žádné překážky. Pusťte se tedy i do méně oblíbených činností, jejichž splnění vám dnes půjde snáz. V průběhu dne vás čeká překvapení nebo dárek. Užívejte si života naplno a zapomeňte na minulá selhání. Hvězdy totiž přejí odvážným! Je načase začít se věnovat svému fyzickému vzhledu. Dieta a strava nestačí, podstupujte také různé zkrašlovací procedury. Hýříte veselostí a optimismem, proto jste v kolektivu oblíbení.

Rak

Na co sáhnete, to se vám bude dařit. Dokončíte některé své finanční projekty. Úspěch, kterého se vám nyní dostává, si zasloužíte, proto si jej náležitě užívejte. Pokud už delší dobu přemýšlíte o tom, že je načase zhubnout, pak právě dnešek je ideálním dnem začít. První dny po úplňku jsou ideální pro detoxikaci organismu. Toužíte po sebevyjádření. Nemusíte se bát s ostatními sdílet své názory, avšak osobní zkušenosti si nechte raději pro sebe.

Lev

Je ideální den, abyste se zaměřili na svůj zevnějšek. Nebojte se radikálně přeměnit svou image. Experimentujte s módním oblečením a dopřejte si i nový účes. Pokud už dlouho přemýšlíte o dietě, je vhodný čas začít. První dny po úplňku jsou skvělé pro detoxikaci organismu. Toužíte po všem, co je riskantní. To vám pomůže prožít opravdu vášnivou romanci – ať už jste ve vztahu nebo ne. Raději nemluvte o svých plánech do budoucna, může to vzbudit takovou negativitu, že vás to od nich odradí.

Panna

Je načase rozdělit se o své statky s ostatními. Nešetřete na dárcích pro ostatní a věnujte peníze na nějakou charitativní organizaci. Je vhodný čas na zábaly a obličejové masky, protože se budou efektivně vstřebávat. Toužíte po milostném dobrodružství, ale ve vašem okolí se nenachází nikdo zajímavý. Abyste jej našli, budete muset navštívit místa, kde jste ještě nebyli. Dnešek je ideální čas na změny – běžte nakupovat a obměňte si šatník nebo popřemýšlejte o změně práce nebo bydliště.

Váhy

Přemýšlejte o svých plánech do budoucnosti. Nevěřte slepě svému osudu. Pokud chcete něčeho dosáhnout, budete muset vyvíjet určitou aktivitu. Je dobré poučit se z minulých chyb, nenechte si ale ze strachu z nich zničit nové šance. Je ideální čas zaměřit se na svůj fyzický vzhled – dieta, strava a zkrašlovací procedury jsou vhodné. Dnes vás bude ovládat sobectví, namyšlenost a ješitnost, což se negativně projeví zejména na vašem vztahu k dětem. V rozhodování se řiďte na základě svých tužeb a nesnažte se ovládat všechny kolem sebe.

Štír

Můžete očekávat zlepšení své finanční situace, a to zejména proto, že se nebojíte riskovat. Jít do rizikových projektů se vám tentokrát vyplácí. Je čas zapracovat na své fyzické kondici, a to vhodnou stravou, sportem, ale také zkrašlovacími procedurami. Cítíte se podráždění, přesto se ale nebojte vyjádřit své emoce navenek. Není dobré kumulovat v sobě negativní energii. Vaše představivost vám napomáhá realizovat různé nápady. Vyhněte se ale drastickým změnám své image.

Střelec

Dnes jste velice aktivní a máte energie na rozdávání. To je ten důvod, proč se vám dnes podaří dokončit tolik projektů. Rozhodujte se po rozumném zvážení, jinak by to mohlo mít nepříjemné následky. S realizací svých plánů nespěchejte, je ale dobré vymyslet si několik plánů do budoucna. Zaměřte se například na plánování dovolené. Můžete se postarat o dovolenou i pro širší rodinu, zlepší to vaše vzájemné vztahy. První dny po úplňku jsou skvělé pro detoxikaci organismu.

Kozoroh

Hvězdy vám jsou dnes nakloněny zejména v oblasti financí. Nečekanou výhru nelze očekávat, ale můžete se vrhnout na realizaci ambiciózních plánů. Rozhodujte se bez ohledu na okolnosti. Nebojte se změnit své plány. Zaměřte se také na svou fyzickou kondici, a to nejenom změnou jídelníčku a zavedením sportu, ale také zkrašlovacími procedurami. Jste v pokušení utrácet. Dejte si ale pozor, může to způsobit díru v rozpočtu. Dnes se objeví nečekaní hosté.

Vodnář

Dnes se můžete těšit na úspěchy v podnikání. Bez většího úsilí se vypořádáte s různými problémy, i těmi, se kterými jste si dříve nevěděli rady. Neprojevujte navenek svou agresivitu a netrpělivost, může to zhoršit vaše vztahy s okolím. Zapracujte na své kondici. Pusťte se do zdravého stravování, pravidelného cvičení a absolvujte zkrašlovací procedury. Je ideální čas na romantické rande, návštěvu kina nebo divadla. Nezadaní Vodnáři mohou flirtovat o sto šest. Je možné, že dnes narazíte na své staré přátele.

Ryby

Dnešek je pro vás velmi dobrý den, protože se vám bude dařit vše, na co sáhnete. Dejte si ale pozor na provokace. Pokud vypnete svůj zdravý rozum, může se stát, že se stanete centrem skandálu. Soustřeďte se raději na rodinu, kde je situace bezpečná. Je pravděpodobné, že některé z dlouhodobě vymyšlených plánů se dnes naplní. Zapracujte na své fyzické kondici, a to nejenom správnou stravou a cvičením, ale také absolvování zkrašlovacích procedur.