Horoskopy

Horoskop na dnešek – pátek 20.10.2023. Blíženci se mohou seznámit prostřednictvím seznamky, Panna zažije úspěšný den v práci

Horoskop na dnešek – pátek 20.10.2023. Blíženci se mohou seznámit prostřednictvím seznamky, Panna zažije úspěšný den v práci

Beran

Nesnažte se splnit požadavky svého partnera. Buď jste pro něj dokonalí takoví, jací jste, nebo je čas se rozejít. Nesnažte se změnit. Nezadaní se budou dobře cítit ve společnosti Lva. Je skvělý den pro cestování, naplánujte si výlet. Vaše šťastná čísla budou 78 a 92. Hvězdy naznačují určité štěstí na poli financí. Uvědomte si, že práce je jen práce. Pokud vás stresuje i doma, možná bude lepší poohlédnout se po něčem jiném. Vaše zdraví za to nestojí.

Býk

Zadaní, snažte se vyhnout konfliktům ohledně financí. Pokud se vám to podaří, zažijete vášnivý den. Pokud vás něco napadne, zapište si to. Je možné, že tento nápad bude mít v budoucnu pokračování. Můžete ho rozvinout do něčeho naprosto jedinečného. Je vhodný čas poohlédnout se a uzavřít smlouvu týkající se pojištění a penze. Finanční problémy se snažte vyřešit ihned. Pokud se potýkáte se zdravím, zajděte si raději k doktorovi. Samoléčba by mohla problém jen prohloubit.

Blíženci

Společnost přátel je fajn, uvědomujete si ale, že potřebujete něco trochu víc. Lásku můžete najít prostřednictvím internetové seznamky. Zadaní se dnes partnerovi příliš nevěnují. Svou pozornost věnují kariéře, kde se rýsuje zajímavá příležitost. Umíte si jasně stanovit cíle, takže není problém začít na nich pracovat. Dejte si pozor na zlomeniny, buďte obzvláště opatrní. Jste produktivní. Abyste si zachovali svou efektivitu, bude třeba dělat si přestávky mezi jednotlivými pracemi.

Rak

Je ideální den, abyste se věnovali svému partnerovi, protože ve vzduchu visí vášeň a romantika. Zažijete jeden z nejkrásnějších společných dnů. Nezadaní, nebojte se pozvat někoho na rande. Jste neodolatelní! Pokud existuje místo, které toužíte navštívit, podívejte se nyní na nabídky cestovních kanceláří. Je pravděpodobné, že se vám podaří najít velice výhodnou nabídku. Raději nikomu nepůjčujte peníze. Věnujte se posilování a jezte vyváženou stravu.

Lev

Ve vztazích nemáte štěstí. Bude panovat špatná nálada. Možná bude lepší zůstat dnes doma nebo se věnovat činnostem někde v koutku, kde nebudete překážet. Nebojte se vyzkoušet něco nového. Učit se můžete, i když už nejste ve škole. Pokud toužíte něco dokončit, udělejte to ještě dnes. Nenechte se ničím odradit. Vypněte telefon, aby nedošlo k odvádění vaší pozornosti. Zkuste si stanovit týdenní výdaje. Můžete díky tomu ušetřit peníze.

Panna

Vy a váš partner stojíte před velkým rozhodnutím. Upřímně se poraďte, jak se v dané situaci cítíte a proberte si pro a proti, která vás napadnou. Nezadaní, vy dnes budete čelit odmítnutí v lásce. Můžete ale počítat se štěstím v oblasti financí. V zaměstnání přijdou nové příležitosti, jak předvést svůj intelekt i dovednosti. Všimne si toho váš nadřízený, která vás může veřejně pochválit. Dejte si ale pozor na závistivé akce vašich kolegů. Snažte se jim raději neodpovídat na uštěpačné poznámky.

Váhy

Dnes můžete se svým partnerem prožít láskyplnou noc. Nezadaní mohou dostat zajímavý text prostřednictvím mobilního telefonu. Může to být začátek zajímavého vztahu. Vaše šťastná čísla jsou 22, 17, 66 a 13. Štěstí v hazardních hrách dnes mít bohužel nebudete. Nevyplatí se ani vsázet. Snažte se být ke svým kolegům laskavější a ohleduplnější. Díky tomu může být pro vás pracovní prostředí příjemnější.

Štír

Zadaní, dnes svému partnerovi nevěříte. Vzhledem k vaší emoční nevyrovnanosti jste schopni mu ztropit žárlivou scénu. Nezadaní dnes nebudou mít čas na flirtování. Vaše šťastná čísla budou dnes 3, 11, 90 a 86. V zaměstnání se vám daří, jako nikdy. Může to ale vyvolat žárlivost některých vašich kolegů. Díky tomu bude na pracovišti napětí. Pokud se rozhodnete nakupovat online, dejte si pozor na to, ať neutrácíte příliš mnoho peněz.

Střelec

Zadaní, nejste spokojeni s tím, kde se váš vztah v současnosti nachází. Nezadaní, vy budete flirtovat jako nikdy. Pokud se rozhodnete vyjet někam na výlet, mějte dobrý přehled o svých výdajích. Dnes budete mít velké štěstí týkající se financí. Pokud jste ale v minulosti příliš utráceli, můžete pocítit výčitky svědomí. Konečně můžete vidět výsledky svého cvičení. To vás motivuje k pokračování. Jste přecitlivělí, takže se můžete cítit zranitelní.

Kozoroh

Zadaní, pokud budete se svým partnerem komunikovat, můžete se vyhnout hádkám. Nezadaní, nebojte se říci: „Miluji tě“. Dnes budete mít v lásce štěstí. Snažte se strávit den ve společnosti přátel. Budete mít štěstí při vyjednávání s ostatními. Toužíte zažít něco nového. Za dobrodružství ale nemusíte cestovat do dálky. Ve vašem městě je toho spousta, co naplní vaše požadavky. Fyzická aktivita je skvělý způsob, jak můžete zmírnit neklid.

Vodnář

Nezadaní dnes pocítí osamělost. Zadaní se ve vztahu cítí sebevědomě. Čísla 4 a 40 budou dnes vašimi šťastnými čísly. Přemýšlejte o investování. V souvislosti s penězi cítíte určitý pocit frustrace. Je možné, že jste příliš utráceli nebo vám někdo dluží peníze. Je vhodné začít cvičit. Kromě dobrého fyzického stavu a podpory hubnutí můžete docílit také lepšího imunitního systému. Dejte si pozor na to, abyste nesnědli něco, na co máte alergii.

Ryby

Užijte si náklonnost svého partnera, který vám dnes bude chtít snést modré z nebe. Příliš toho nezneužívejte. Nezadaní, vyrazte do společnosti! Je pravděpodobné, že na někoho narazíte. Po finanční stránce máte jeden den pocit, že jste na tom špatně, a druhý den si říkáte, že je to vlastně v pořádku. Bude zapotřebí zkontrolovat své výdaje. Vyhněte se impulzivním nákupům.