Vlasy

Hnědo blond vlasy aneb bronde 5x jinak

Hnědo blond vlasy aneb bronde 5x jinak

Hnědá, nebo blond? Vybírat si nemusíte. Propojte brunetku a blondýnku do jednoho skvělého výsledku díky bronde. O co se jedná a jaké má výhody?

Hnědo blond vlasy aneb co je bronde

Bronde je žhavým vlasovým trendem. Jedná se prakticky o jakési vývojové stádium techniky balayage. Někteří jej označují jako kompromis mezi blond a hnědou. Jde skutečně o to nejvíce vyvážené spojení, které mohou hnědo blond vlasy nabídnout.

Coby vlasový trend roce jej už v roce 2007 zpopularizovala supermodelka Gisele Bündchen. Další celebrity ji brzy následovaly. Tuto kombinaci si na svých kadeřích vyzkoušela Blake Lively, Chrissy Teigen či Cara Delevingne. A s nimi i řada běžných žen. Jejich zájem přitom neopadá. Bronde se ani po letech nechystá odejít z kadeřnického výsluní.

Tato směs hnědých a blond odstínů přizpůsobená tak, aby doplňovala rysy vašeho obličeje a spolupracovala s přirozeným základem a zároveň dodávala pohyb, hloubku a jas.

Zkombinovat lze:

  • medové a platinové blond odlesky
  • ledovou a zlatavou blond
  • světlejší medově hnědou a tmavší hnědou
  • tmavší čokoládově hnědou a teplou karamelovou
  • směs popelavých a medových tónů na tmavších vlasech

Jak nosit bronde

Tento styling milují ženy všech typů i věkových kategorií pro jeho dokonalou přizpůsobivost a nenáročnou údržbu.

Bronde se hodí pro brunetky, které chtějí být zářivější, ale i pro blondýnky, které potřebují působit vypadat méně výrazně. O něco přirozeněji může vyhlížet právě na plavovláskách, protože těm pro dokonalý efekt postačuje pouze mírné ztmavení.

Doporučit lze tento styling pro každého, kdo s vlasovými proměnami teprve začíná a nechce se pouštět do radikálních zásahů na své hřívě. Bronde je zkrátka dokonale nezávazná barva pro každého, kdo chce změnit svůj vzhled.

Toto spojení vyhlíží mimořádně lichotivě zejména tehdy, pakliže tuto barvicí techniku využijete u vlasů s vrstveným vlnitým střihem. A pozor, doma se o něj nepokoušejte, bronde patří k vyšším formám kadeřnického umu.