Krása a módaNehty

Gelové nehty pastelové barvy: trendy manikúra pro jaro 2024

Gelové nehty pastelové barvy: trendy manikúra pro jaro 2024

Stejně jako gel lak poslední dobou hýbou světem manikúry i pastelové odstíny. Takzvaná baby pink, baby blue nebo pudrová růžová. To všechno jsou velmi trendy odstíny, které se snadno vyprodávají. Vždyť i zvýrazňovače, jimž ještě donedávna vládly výhradně neonové odstíny, najdete dnes ve všech možných pastelových variantách. Pastelové barvy jsou zkrátka oblíbené a hodí se zejména na jaro, kdy pronikají nejen do našich šatníků, ale také do nabídky nehtových salónů.

Pastelové nehty doma? Ano!

Pokud si chcete doma vytvořit jednoduché ale efektní a nádherné gelové nehty, pastelové barvy jsou pro vás tou pravou volbou. Na trhu najdete skutečně dechberoucí odstíny. Gelové nehty pastelové barvy učiní rozvernými a hravými. Jsou však natolik seriózní, že si jejich nošení nemusí odpírat ani dospělé ženy.

Krásné pastelové odstíny nabízí značka MUSA, vhodné produkty ale najdete také i značek jako je Ruscona nebo NANI Nails. Vyzkoušet můžete i některé výrobky od značky NOBEA. Například jejich odstín Baby turquoise je moc hezký.

Nějaký ten gel lak v pastelovém odstínu má ale ve své nabídce většina značek, které jsou na českém trhu dostupné. Jen pozor, pokud se rozhodnete mezi sebou jednotlivé odstíny kombinovat. Je vhodné, aby různé odstíny pocházely od téže značky. Ještě ideálněji ze stejné produktové řady.

Matný top coat

Kombinace pastelových barev a lesklého top coatu nebude nikdy vypadat tak krásně jako když zvolíte matný finish. Matné pastelové nehty jsou ještě o nějaký ten level výš než lesklé. A přitom je tak snadné je vytvořit. Stačí si vybrat správný produkt. Sáhněte zkrátka po matném top coatu jako je ten od značky NANI Nails Finish Matt nebo zkuste levnější variantu od značky Claresa. Výhodou matného top coatu je především variabilita, kterou vám nabízí. Díky němu totiž nepotřebujete kupovat zvlášť matné odstíny, ale vytvoříte je jednoduše z gel laků, které již doma máte.