Krása a móda

Fuchsiové gelové nehty: pravý odvaz v barvě roku 2024

Fuchsiové gelové nehty: pravý odvaz v barvě roku 2024

Pokud vás již omrzely neustále se opakující odstíny nude a červené na nehtech, zkuste sáhnout do palety s růžovými nádechy. Barvou letošního roku je veselá, optimistická a originální barva s názvem Viva Magenta. Najdete ji na oblečení v mnoha módních domech, a proto není důvod, proč by neměla podobná barva nalézt uplatnění i na vašich nehtech. Představte si, jak budou vaše outfity parádně sladěné!

Doma i v salónu

Fuchsiové gelové nehty si můžete nechat udělat v prakticky v každém nehtovém studiu. Přestože je totiž fuchsiová velmi výrazná barva, obsahuje ji portfolio nejedné značky, která se výrobou gelů a gelových laků zabývá.

To dokládá si celá řada možností pro domácí použití. Pokud vlastníte UV či LED lampu, můžete si snadno vytvořit fuchsiové gelové nehty i doma. Podívejte se například na odstíny Fuchsia a Fuchsia Pink od značky NANI nails nebo zkuste zadat do vyhledávače Festival Fuchsia značky Enii-nails. Podobných odstínů však naleznete mnoho, a pokud máte oblíbeného výrobce, s ním rádi pracujete, podívejte se do jeho nabídky, a jistě nějaký fuchsiový odstín objevíte.

Je na vás fuchsiová barva trochu moc? Zkuste ji nakombinovat!

Jelikož je fuchsiová barva velmi výrazná sama o sobě, chcete-li její efekt poněkud utlumit, a přitom ji na svých nehtech zachovat, zkuste ji nakombinovat s méně zářivou barvou. Například kombinace fuchsiové a jemně růžové působí kouzelně, výbornou volbou je ale také černá, šedá, bílá a stříbrná.

Shrnutí

Fuchsiové gelové nehty se pochopitelně nehodí pouze na léto. Pokud máte odvahu a nespokojíte se s nudnou průměrností, pak můžete po fuchsiové barvě sahat klidně na každé návštěvě nehtového studia. Uvidíte, jak bude vaše nehtařka ráda, že rozbijete její každodenní stereotyp volbou tak výrazné barvičky.