Krása a móda

Světle fialové nehty: proč si je vybrat i v roce 2024?

Světle fialové nehty: proč si je vybrat i v roce 2024?

Už vás omrzelo neustálé střídání nude a červené? Pokud ano, nebojte se sáhnout do barevnějších palet. Světlé pastelové barvy jsou svěží a na nadcházející jarní sezónu se výborně hodí.

Proč si vybrat světle fialovou?

  • Neotřelá a neokoukaná barva
  • Nepříliš výrazná, a proto univerzální
  • Není křiklavá, a proto vás brzy neomrzí
  • Hodí se k mnoha barvám, a nebude proto působit rušivým dojmem.

Hranice mezi šedavými nude odstíny a fialovou je ve skutečnosti tenčí, než byste možná čekali. Rozdíl mezi nimi není zas tak zásadní, a přestože je fialová přece jen o něco zářivější než tlumená šedobéžová, je jen na vás, jak křiklavý odstín zvolíte. Nemusíte se bát, že by světle fialové nehty působily nevkusně či nevhodně. Pokud je manikúra provedena precizně, bude i fialová barva působit velmi sofistikovaně a dospěle.

Světle fialová barva je navíc poměrně neokoukaná, neotřelá a nemá ji na svých nehtech každá. A proto působí zajímavě. Na druhou stranu ale není tak křiklavá, aby vás už za pár hodin začala iritovat.

50 odstínů fialové

Světle fialové nehty si samozřejmě můžete nechat vytvořit od své oblíbené nehtařky v salónu, pokud se ale rozhodnete si je udělat sama doma, na výběr máte celou řadu nádherných odstínů. A to, jak mezi klasickými laky, tak i mezi gel laky, k nim potřebujete UV či LED lampu.

Z klasických laků musíte vyzkoušet například odstín 153 Under the Palms od značky Rimmel London, odstín 37 Lilacism od Essie nebo I lilac YOU 17 od essence. Pokud si chcete vytvořit světle fialovou manikúru gel lakem, pak sáhněte po značce NOBEA a odstínu Violet lavender #33 nebo zkuste oblíbený obchod NANI nails a jejich Plum Cream.

Světle fialové nehty jsou pro mnoho žen oblíbené, což se odráží i na širokém výběru různých odstínů, které jednotliví výrobci nabízejí. Je jich skutečně ohromné množství! Vyberte si proto ten svůj.