DalšíHoroskopy

Horoskop na dnešek – čtvrtek 4.5. pro všechna znamení

Horoskop na dnešek – čtvrtek 4.5. pro všechna znamení

Beran

Berani, ačkoli si nejste příliš jistí, zda daný problém umíte vyřešit, hvězdy radí: podejte pomocnou ruku ostatním! Budete překvapeni, kolik toho vlastně víte, a to vám zvedne sebevědomí nejenom pro dnešní den. Váš partner dnes může být trochu naštvaný. S vámi tento emoční stav ale nesouvisí. Přesto je dobré nechat partnerovi prostor. Počkejte, až za vámi sám přijde. Pokud toužíte pociťovat maximum energie, hodí se investovat do svého zdraví. A to nejenom peníze (masáž, lázně), ale také v rámci cvičení a zdravého stravování.

Býk

Dnešek bude pro Býky ve znamení extrémů. Vaše okolí bude buď přehnaně přátelské, nebo naopak příliš útočné. Nejlépe se budete cítit ve společnosti dobrých přátel, což vám také dodá energii na celý den. Bohužel vás dnes čeká také spousta úkolů. Všechno snáze zvládnete, když si mezi prací budete dopřávat krátké přestávky a procházky. V zaměstnání vás čeká odměna a uznání za dobře odvedenou práci.

Blíženci

Blíženci to dnes se svými blízkými nebudou mít příliš lehké. Nenajdete téma, na kterém byste se shodli. Počkejte, až se emoce uklidní a poté kontaktujte své přátele znovu. Situaci vám pomůže vyřešit také úsměv na tváři, který dnes bude mít hvězdnou sílu. Pokud vám někdo emocionálně ublíží, snažte se vzít si z toho ponaučení. Může vám to pomoci zmoudřet. Obecně se snažte nemyslet negativně a zaměřte se také na to, abyste to dnes nepřehnali. A to jak s prací, tak také s odpočinkem.  Dnešní den je skvělý pro začátek nového způsobu stravování.

Rak

Dnes byste se měli obklopit dobrými přáteli, kteří vás mohou příjemně překvapit. V nabídce je nečekaný výlet, který vám zvedne náladu. Můžete také dostat dárek – přijměte jej ale pouze od těch, na kterých vám skutečně záleží. Pokud dnes budete uzavírat důležitou smlouvu, přečtěte si ji raději hned několikrát. Dnes totiž vidíte to, co vidět chcete. Nedíváte se na věci tak, jak jsou. Pokud máte ze situace špatný pocit, prostě ji nedělejte. Na druhou stranu dnes budete mít dostatek síly udělat změny, do kterých se vám dlouho nechtělo.

Lev

I když je cvičení prospěšné, dnes to nebude nic pro vás. Lvům totiž hrozí spousta bolesti pocházející ze cvičení. V případě, že se zúčastníte skupinových aktivit, můžete být svědkem mnohých hádek. Nenechte se do nich zatáhnout. Jděte raději domů, kde vás hněv postupně opustí. Lehké to nebudete mít ani na pracovišti, kde hrozí boje o moc. Budete pociťovat silnou touhu uniknout z každodenní rutiny. Pokud máte tu možnost, udělejte to. Vyberte si dovolenou a vycestujte. Poznáte nové přátele a dobijete energii.

Panna

Dnešní den budete mít pocit, že vás někdo navštíví. Tento pocit se stane skutečností a je pravděpodobné, že návštěva bude větší, než jste původně předpokládali. Může přinést velmi dobré zprávy. Dejte si ale pozor na falešné přátele, kteří vás mohou zatáhnout do věcí, které vám nebudou příjemné. Budete mít chuť utrácet. Raději zkroťte své vášně cvičením. Dnešní den je jako dělaný k zavedení prvních kroků za lepším životním stylem. V zaměstnání můžete učinit velké rozhodnutí, sklidíte za to úspěch.

Váhy

Váhy by se dnes měli vyhýbat veškerým sporům, zejména těm s přáteli a rodinou. Obecně nebuďte příliš společenští. V zaměstnání se ale vyplatí připomenout nadřízenému, co všechno jste dokázali. Dnešní den se ale ponese také ve znamení neschopnosti realizovat své plány, což může být frustrující. Může jít například o plány na dovolenou. Z důvodu pracovního vytížení nebudete schopni nic naplánovat. Zůstaňte nohama na zemi. Pokud se vám to podaří a něco naplánujete, bude to mít dlouhodobý dopad.

Štír

Na dnešní den se můžete stát účastníkem společenské akce, kterou uspořádá váš partner. Poznáte spoustu zajímavých lidí, které vám dosud partner nepředstavil. Může se stát, že potkáte někoho, po kom jste už dlouho toužili. Na druhou stranu ale není vhodný den na prezentaci vlastních nápadů, které mohou zůstat nepochopeny. Dejte si pozor, jak utrácíte své peníze – nedělejte unáhlená rozhodnutí. Pokud se zapojíte do hádek, budete se cítit ještě hůře. Uklidněte se jógou nebo dechovými cvičeními.

Střelec

Střelci by se dnes měli rozhodně seznamovat! A to zejména ti, kteří ještě nejsou ve vztahu. Hvězdy totiž vztahům přejí. Můžete zahájit nový romantický vztah, nebo alespoň přátelství. Povede se vám ve vztazích s oběma pohlavími. Buďte sami sebou a navštěvujte místa, která vám jsou příjemná. Nadbytek energie můžete řešit pohybem. Na závěr dne si dopřejte horkou koupel s vůni levandule. Pokud jste již dlouho uvažovali o zavedení určitého zdravotního opatření (nové cvičení, návštěva posilovny nebo změna ve stravování), začněte ihned!

Kozoroh

Kozorozi, měli byste se zaměřit na své vlastní problémy. Alespoň pro dnešek se nenechte strhnout problémy druhých. Hrozí konflikt mezi prací doma a zaměstnáním – jednotlivé akce si budou vzájemně odporovat a budete muset dát přednost jednomu nebo druhému. Rozhodnete-li se sami za sebe, můžete se těšit na dobrý konec tohoto konfliktu. Je ale důležité nenechat se ovlivnit ostatními.

Vodnář

Nepodléhejte emocím a snažte se udržet klidnou hlavu. Rozhodně se nevyplácí léčit své problémy alkoholem či jinými drogami. Pokud se cítíte frustrováni, snažte se najít důvod, proč tomu tak je a odstraňte ho. Někdy jen pomůže promluvit si o problému s dobrým přítelem. Vzhledem k tomu, že jste rozjeli spoustu úkolů, může se stát, že budete zapomětliví. Očekávejte telefonát, který nemusí přinést dobré zprávy. Pamatujte, že volající je jenom posel zpráv, ne jejich důvodem. Nevybíjejte si na něm svůj hněv.

Ryby

Dnes hrozí konflikty v zaměstnání i doma. Snažte se soustředit na důležité věci a ne na drobnosti. V těch byste se totiž mohli ztratit. Snažte se vyjadřovat jednoduše, tak vás lidé lépe pochopí a stoupne vaše obliba. Snažte se být co nejméně ve stresu, v čemž vám může pomoci jóga. Hrozí, že dostanete špatnou zprávu týkající se peněz. Dnešek není vhodný pro navazování romantických vztahů. Naopak ukončit nefunkční vztah byste měli okamžitě.