Další

Co muže na ženách nejvíce přitahuje: 5 tipů pro rok 2024

Co muže na ženách nejvíce přitahuje: 5 tipů pro rok 2024

Stejně jako pro muže mohou být ženy záhadou, stejnou záhadou jsou někteří muži pro ženy. Jak zaujmout muže a na co si dát pozor můžete zjistit díky našemu rádci, který vám prozradí, co muže na ženách nejvíce přitahuje a jen vzhled to rozhodně není!

  • Smysl pro humor
  • Inteligence
  • Sebevědomí
  • Laskavost
  • Vzhled

#1 Smysl pro humor

Skvělý smysl pro humor vždy dokáže každému zlepšit náladu a je pak radost být v přítomnosti takového člověka. Pokud si z ničeho neděláte těžkou hlavu a neberete se příliš vážně, budete přitahovat muže jako magnet!

#2 Inteligence

Muže kromě smyslu pro humor přitahuje také inteligence. Inteligence ženy se projevuje alespoň všeobecným přehledem a základními znalostmi o nejrůznějších tématech, a tudíž s vámi nikdy nebude problém probrat cokoliv, ať už povrchově nebo do hloubky. Inteligentní žena je neuvěřitelně sexy.

#3 Sebevědomí

Sebevědomá žena zná svou hodnotu a vyzařuje skvělou energii spokojenosti. A který muž by chtěl víc než spokojenou ženu? Současně vám sebedůvěra pomůže k asertivitě, takže muži neodkýváte vše, a to je přitahuje ze všeho nejvíce, protože přece nejste jeho panenka.

#4 Laskavost

Přátelský a laskavý člověk působí na muže také velmi přitažlivě. Laskavost je kromě jiného také znakem úcty a respektu a toho si muži na ženách cení nejvíce. Tak proč jim ho nedopřát.

#5 Vzhled

Ať už muž preferuje jakékoliv ženské tvary a styly oblékání, základem je vždy upravená žena. Nic není třeba přehánět, ale mastnými vlasy a vytahaným oblečením moc dojmu neuděláte, stejně jako by na vás neudělal obdobně vypadající muž. Pokud se žena upraví, dodá jí to na sebevědomí (viz bod 3) a to si vás velmi rád muž vezme s sebou do společnosti.