Krása a módaMóda

Oblečení do kanceláře: 4 slušivé looky, ve kterých můžete vyrazit do práce

Oblečení do kanceláře: 4 slušivé looky, ve kterých můžete vyrazit do práce

Některá zaměstnání vyžadují určitý dresscode. Pokud nepočítáme ochranné pracovní obleky včetně ochranných pomůcek, například ženy pracující v bance nebo třeba v kanceláři musí svým způsobem reprezentovat. Máme pro vás inspiraci na oblečení do kanceláře, ve kterém můžete hrdě vyrazit do práce. A udělat dojem!

Tipy na oblečení do kanceláře

Hledáte inspiraci na oblečení do kanceláře, které bude decentní, slušivé a zároveň pohodlné? Pak jste tady správně. Nevíte-li, jak se obléknout do práce, když den strávíte v kanceláři, po přečtení následujících řádků už budete mít jasno.

Tohle jsou naše tipy na oblečení do kanceláře, ve kterých uděláte dojem:

  • Šaty s límečkem
  • Slušivý kostýmek
  • Elegantní halenka
  • Pohodlný cardigan

Za oblečení do kanceláře nemusíte utratit tisíce. I za pár korun seženete pěkné kousky, se kterými se dají vytvořit zajímavé outfity.

Šaty s límečkem

Šaty k ženám patří, proč je tedy nenosit i do kanceláře? Za nás určitě radíme volit pastelové barvy, které jsou jemné, nepůsobí na pohled rušivě, zároveň dokáží zalichotit prakticky každé ženě. A límeček jim dodá na atraktivitě.

Slušivý kostýmek

Mezi oblečení do kanceláře zaručeně musíme zařadit také slušivý kostýmek. Pracujete-li v kanceláři, pak byste měla mít v šatníku minimálně jeden takový model.

Elegantní halenka

Věřte nebo ne, ale i na první pohled obyčejná halenka může v kanceláři udělat pěknou parádu. Elegantní model stačí doplnit černými džíny nebo pouzdrovou sukní a rázem máte krásný a ležérní look, ve kterém můžete s hlavou vztyčenou ráno vyrazit vstříc novému pracovnímu dni.

Pohodlný cardigan

Nevíte, jaké oblečení do kanceláře je vhodnou volbou a které se nehodí? Do kategorie „vhodné volby“ řadíme i cardigan. Opět radíme vybírat spíše jemnější, světlejší tóny. Ke cardiganu pak doplňte pohodlné tričko a už vůbec si nemusíte lámat hlavu nad tím, co na sebe do práce.