Další

Komplimenty pro muže: 5 lichotek, po kterých vám bude zobat z ruky

Komplimenty pro muže: 5 lichotek, po kterých vám bude zobat z ruky

Muži milují, když je ženy chválí. A nijak se tím netají, ba spíše naopak. Jaké komplimenty pro muže zaručeně zabírají? Chcete-li si získat přízeň nějakého muže, nebo jen toužíte udělat radost stálému partnerovi, tohle je pětice komplimentů, se kterými zabodujete.

Komplimenty pro muže: chválit a chválit!

S ničím se to nemá přehánět, proto bychom si my ženy měly i komplimenty pro muže krotit. Ale použít je ve správný okamžik rozhodně není na škodu. Ba spíše naopak, bude to vaše eso v rukávu. A čím polichotit chlapskému egu?

Sluší ti to!

Myslíte si, že pochvala typu „sluší ti to“ by měla zaznívat jen z mužských úst směrem k ženám? Za nás tedy rozhodně ne. I muže potěší, když jim vyseknete poklonu, že jim to zrovna v ten den vážně sekne. Jejich ego se okamžitě nafoukne.

Jsi fakt dobrý!

Mezi osvědčené komplimenty pro muže patří i věta „jsi fakt dobrý“ a pozor – rozhodně nemusí jít jen o pochvalu, kterou protějšku zašeptáte do ucha po hodině strávené v posteli. Jsi fakt dobrý, můžete říci, ať už se bude jednat o sex nebo třeba skvěle uvařený nedělní oběd.

Co bych si bez tebe počala!

Jestli muži něco milují, pak je to vědomí, že je ženy potřebují. Zkrátka chtějí slyšet, že kdybychom je my ženy neměly, bylo by to pro nás ve všech ohledech mnohem náročnější. Tak svého milého tu a tam polechtejte na egu právě tím, že mu řeknete, že bez něj by to prostě nebylo ono.

Máš fajn kamarády!

Chlapi si na své kamarády potrpí a jsou spokojení, když se s nimi jejich partnerka snese. Proto mezi komplimenty pro muže řadíme i větu „máš fajn kamarády“. Když tohle muži řeknete, nepřizná to sice nahlas, ale v duchu se bude tetelit blahem.

Děláš skvěle svoji práci!

Jedna z věcí, na které muži staví své ego, jsou jejich úspěchy a cíle, kterých dosáhli. Pochvalte ho komplimentem, že je dobrý ve své práci, že mu to jde skvěle, že je šikovný.