Další

Co dělat s nejlepší kamarádkou: 3 tipy

Co dělat s nejlepší kamarádkou: 3 tipy

Každá žena potřebuje nejlepší kamarádku. Jde o důležitou osobu, s níž vás pojí důvěrná tajemství i společné zážitky. Kam s nejlepší kamarádkou vyrazit a co podniknout? Inspirujte se

Udělejte si čas pro sebe a svou nejlepší kamarádku

Stíháte své nejlepší kamarádce čas od času pouze zavolat, případně se ve víru povinností sejdete maximálně na rychlou kávu? To nejcennější, co se svými přáteli můžete sdílet, je společný čas. Zkuste si tedy naplánovat čistě holčičí den. A co budete dělat?

Vyzkoušet můžete:

  • zkrášlující den
  • romantiku ve filmu
  • dobrou večeři

Udělejte si zkrášlující den

Pleťová maska, pohodlný župan a čas pro péči o sebe, který si obě zasloužíte. I tak může vypadat ideální čistě dámské odpoledne.

Pokud jste dostatečně kreativní (nebo odvážné), můžete se dokonce pustit do stylové manikúry, případně se vrhnout i do náročnější změny účesu. Vaše nejlepší kamarádka je tím pravým módním guru, který vás zná lépe než vy sama a odhadne, co se k vám hodí.

Jen se před barvením i stříháním ujistěte, že vám po nějaké té skleničce nepřipadá inspirace z Instagramu mnohem víc cool, než ve skutečnosti je.

Podívejte se na film

Naposledy jste musela v kině přetrpět kapitána Ameriku? Muži občas nebývají ideálními společníky pro sdílení kulturních zážitků. To vaše kamarádka si s vámi romantickou komedii s Ryanem Goslingem „střihne“ ochotně.

Připravte si kapesníky a popcorn, v rámci dámské jízdy je dojímání povoleno. Vaše nejlepší kamarádka rozhodně nesoudí váš filmový vkus. A snít o tom, že i pro vás si jednou přijde hrdina z filmového plátna, můžete spolu. A bez rizika, že by ona žárlila.

Uvařte si něco dobrého

Nestíháte se občas ani najíst? Do programu, jehož hlavním a nejdůležitějším cílem je, abyste se hýčkala, jednoznačně patří i dobré jídlo.

Tentokrát se neodbývejte „rychlovkou“ z ledničky a něco dobrého si uvařte. A zapomeňte tentokrát alespoň na chvíli na dietu. Před svou kamarádkou určitě nemusíte předstírat, že jste křehká víla, která je živa jen ze salátu.

Vařit se vám nechce? Zajděte si do restaurace. Váš oblíbený podnik rozhodně není jen místem na romantickou schůzku s partnerem.