Krása a módaVlasy

Barva vlasů k modrým očím: 5 TOP odstínů, které vám dokonale padnou

Barva vlasů k modrým očím: 5 TOP odstínů, které vám dokonale padnou

Uvažujete nad změnou barvy vlasů, ale nevíte, jakým směrem se vydat? Toužíte po novém vzhledu, láká vás změna, ale zároveň se bojíte, že šlápnete vedle a svého rozhodnutí budete litovat. Zajímá vás, jaká barva vlasů k modrým očím perfektně pasuje? Pokud jste majitelkou modrých očí, pak je dnešní článek určený právě vám.

Barva vlasů k modrým očím: jak vybrat správný odstín?

Dnešní článek bude věnován modroočkám. Těm se pokusíme poradit, jaká barva vlasů k modrým očím perfektně sedí. Pokud totiž chcete změnu, byla by škoda sáhnout vedle a vsadit na nevhodný odstín, který vám nebude slušet.

A jaké barvy tedy budou lichotit ženám s modrými kuladly? Tohle by mohla být vaše ideální barva vlasů k modrým očím:

  • Blond
  • Špinavá blond
  • Platinová
  • Měděná
  • Popelavě hnědá

Blond

Existuje snad jiná více známá klasika, nežli spojení modrých očí a blonďatých vlasů? Za nás tedy rozhodně ne. I v očích mužů jsou blondýnky s modrýma očima tak nějak přitažlivější.

Špinavá blond

Necítíte se stát se úplnou blondýnkou, ale světlejší barva vlasů k modrým očím vám přijde jako skvělý nápad? Pak vsaďte na tzv. špinavou blond. Je to jemnější odstín, který bude ženám s modrými očky určitě slušet.

Platinová

Platinová nebo též známá jako popelavá barva vlasů je rozhodně pro ty odvážné. Je to velmi zajímavá barva, která perfektně sedí k modrému odstínu očí. Chcete-li změnu, která bude vidět a se kterou vás nikdo nepřehlédne, je tohle vaše osudová barva vlasů k modrým očím.

Měděná

Pokud máte modré oči, nemusíte se bát ani výrazné měděné barvy vaší hřívy. Tahle barva je lidmi vnímána jako živelná a vášnivá, zejména pak v očích mužů.

Popelavě hnědá

Poslední vhodná barva vlasů k modrým očím je popelavě hnědá. Tmavší odstín, díky kterému vaše modrá kukadla rázem vyniknou.