HoroskopyKrása a módaMóda

Barva oblečení podle znamení: Která se k vám hodí?

Barva oblečení podle znamení: Která se k vám hodí?

Oblečení je součástí každého z nás, odráží náš životní styl, naši životní úroveň i naši náladu. Důležitou roli hraje výběr vhodných barev, které dokonale podtrhnou naši osobnost. Některé barvy nás přitahují, jiné naopak. S výběrem barev může pomoci i znamení zvěrokruhu.

Beran

Lidé narození ve znamení Berana jsou vášniví, je to ohnivé znamení. Hodí se k nim všechny odstíny červené. Impulzivní chování zklidní barva bílá nebo růžová, které do jejich života vnášejí klid a harmonii.

Býk

Jeho elementem je Země, proto se k němu hodí barevné tóny zemité – khaki nebo hnědá. Chybu neudělá ani se žlutou.

Blíženci

Tito lidé jsou hloubaví. Občas bývají exhibicionisté a využívají k tomu i barvy svého oblečení – jsou jasné a provokují. Hodí se k nim žlutá nebo zelená, někdy i oranžová barva.

Rak

Je pro něj důležitý vnitřní klid. Co se barev týká, upřednostňuje bílou nebo stříbrnou. Příznivý vliv má i barva žlutá. Klid a pohodu vyvolává zelená barva.

Lev

Miluje teplé barvy. Přednost dává odstínům žluté a spektru oranžové. Zdravé ego podpoří barva červenooranžová.

Panna

Je velmi decentní a to i v oblékání. Miluje přírodu, proto se k ní hodí všechny odstíny zelené. Chybu neudělá ani s tmavě modrou nebo fialovou barvou.

Váhy

Milují protiklady – černou a bílou, které dokáží dokonale kombinovat. Pokud zvolí jiné barevné tóny, vždy jsou pouze v pastelových odstínech.

Štír

Má vášnivou povahu a ta se projevuje také v barvách. Miluje kombinaci černé a červené. Nebojí se jít i do kombinací méně obvyklých – odstíny fialové, purpurové a tmavě modré.

Střelec

Dává přednost jednoduchosti. Z barev si vybírá odstíny modré, fialové nebo žluté.

Kozoroh

Lidé narození v tomto znamení jsou introverti. Nemají rádi žádné módní výstřelky a to platí i o barvách. Oblibě se těší zemitá hnědá a praktická je pro ně i černá barva.

Vodnář

Miluje věci netradiční. Uvidíte jej v netradičních odstínech tyrkysové nebo fialové. Zářící barvy dobíjejí jeho energii. Pravidla nerespektuje ani v barevných kombinacích. Vybírá si ty méně tradiční.

Ryby

Jsou hloubavé a emocionálně založené. Milují barvy, které ladí s oceánem. Veselou náladu jim dodá žlutá. Optimismus jim podrží fialová nebo broskvová barva.