KrásaNehty

Babyboomer nehty: trend roku 2023 vás překvapí

Babyboomer nehty: trend roku 2023 vás překvapí

Nehty o vás vypovídají více, než si myslíte. Řeknou totiž vašemu okolí nejen to, zda o sebe dbáte, ale také váš nejoblíbenější trend v oblékání i preferenci určitého stylu módy. Každý rok proto přichází novinky v oblasti nehtové modeláže, abychom měly z čeho vybírat. Letos je trendem styl nehtů s názvem Babyboomer. Jaký je a proč vás překvapí? Vše se dozvíte v tomto článku!

Staré dobré časy

Historie v trendech a módě se opět opakuje. Každý rok sledujeme návrat nějakého prvku módy či celého stylu z předchozích dekád. A nehty Babyboomer nejsou výjimkou! Proč?

Tyto nehty totiž zažily svůj největší boom už v roce 1940, kdy se jednalo o kombinaci světle růžové a bílé barvy. Nyní, v roce 2023, se Babyboomer nehty vrací na scénu a touží po nich většina žen!

A proč se jim říká Babyboomer nails? Podle názvu poválečné generace. Lidé tenkrát byli označováni za tzv. baby boomery, a to především ženy s touto nehtovou úpravou.

Proč jsou Babyboomer nehty tak populární?

Pravděpodobně proto, že v jednoduchosti je prostě krása. Tento styl nehtů totiž vychází ze vzhledu klasické francouzské manikúry bez ostrých hran. To znamená, že nevidíte žádné okraje mezi bílou a tělovou barvou laku, ale naopak se do sebe laky vzájemně vpíjí. Dalo by se také říct, že Babyboomer je nehtové ombré.

Pro koho jsou Babyboomer nehty vhodné?

Pro všechny ženy, které touží po dokonalém vzhledu svých nehtů. Nejedná se o žádnou extravaganci, ale o elegantní a jemný styl nehtů. Babyboomer je synonymem pro čistotu a nadčasovou krásu.

Hodí se na nošení do kanceláře, do práce nebo na večírek. S nehty Babyboomer můžete kamkoliv, protože je vždy sladíte s vaším outfitem bez značné námahy. Tento typ nehtové modeláže se totiž hodí ke všem stylům oblékání. 

A kdo jsou nejčastější zákaznice, které poptávají Babyboomer úpravu nehtů? Samozřejmě nastávající nevěsty! Jestliže jste tedy do teď přemýšlela o tom, jaký styl úpravy nehtů zvolit na svou svatbu, můžete si nyní oddychnout. Babyboomer nehty jsou totiž tou správnou volbou. Dodají vašemu svatebnímu vzhledu patřičnou eleganci i jemnost a naprosto jedinečné budou především na svatebních fotografiích! Představte si fotku, na které se svým milovaným manželem ukazujete své prsteny… Také se vám z té představy už předem tají dech?