Krása a módaVlasy

Svatební ozdoby do rozpuštěných vlasů: Trendy roku 2024

Svatební ozdoby do rozpuštěných vlasů: Trendy roku 2024

Svatba je slavností události v životě každé ženy. Nevěstou se stáváme často jen jednou, a proto si tento významný den chceme patřičně užít. Při volbě vlastního outfitu tak musíme balancovat mezi tím, co je krásné, a tím, v čem vydržíme celý den.

Mnoho nevěst proto v poslední době volí stále jednodušší modely. Upouští se od nadýchaných sukní, těsných korzetů a komplikovaných drdolů. Místo nich si dobývají své místo na výslunní různé boho a romantické střihy, které se blíží téměř až letním šatům.

A protože k těmto šatům se nejlépe hodí rozpuštěné či polorozpuštěné účesy, vyvstává otázka, čím je ozvláštnit a dozdobit na náš slavný den. Jaké svatební ozdoby do rozpuštěných vlasů tedy vybrat?

  • U věnečku se připravte na předsudky
  • Hřebenů a spon je na trhu nespočet
  • Nemusíte zapomínat ani na závoj

Věneček ano či ne?

Věneček byl v minulosti nedílnou součástí svatebního oděvu, avšak později se od něj začalo upouštět. Důvod je zřejmý. I dnes se totiž nevěsta může totiž setkat s tvrzením, že věneček symbolizuje její panenství, a proto se pro většinu žen nehodí.

Musíte se tedy rozhodnout. Buď budete mít krásné svatební fotky a budete se ve svůj významný den cítit jako víla, nebo budete mít klid od nevyžádaných komentářů.

Aby se vlk nažral…

Pokud nechcete od květin upouštět, ale zároveň nejste ochotná si nechat komentáři ohledně věnečku kazit náladu, zvolte kompromis. V dnešní době je dostupná široká nabídka různých ozdobných hřebenů, které mohou částečně květinovou ozdobu ve vlasech nahradit. Zejména do polorozpuštěných vlasů vypadají všechny „zápichy“ krásně.

Závoje se nemusíte vzdát

Přestože se závoj obvykle upevňuje do drdolu, najdete i takové modely, které je možné přichytit i k rozpuštěným vlasům. Pamatujte ale, že závoj většina nevěst hned po obřadu sundá, a vy tak zůstanete bez své svatební ozdoby do rozpuštěných vlasů.