Horoskopy

Arogance dle znamení: Která znamení k aroganci inklinují?

Arogance dle znamení: Která znamení k aroganci inklinují?

Arogance je vlastnost, díky které dává jedinec dostatečně najevo svoje ego. K ostatním se chová nadřazeně. Arogance má velmi tenkou hranici se zdravým sebevědomím. Nadřazenost poznáte velmi snadno. Která znamení k aroganci inklinují?

Býk

Na pomyslném žebříčku arogance stojí na jednom z prvních míst. Rád se rozmazluje, je ctižádostivý a silně zahleděný sám do sebe. Někdy může mít i sklon až k narcismu. Často si myslí, že se celý svět točí jen kolem něj. Vždycky chce mít pravdu a jeho oblíbeným slovem je já.

Lev

Toto znamení stojí v pořadí arogance hned za Býkem. Objevuje se u něj mocenský komplex. Ten mu dodává pocit síly. Za každých okolností chce mít pravdu. Miluje jen sám sebe, trpí přehnaným sebevědomím a sebestředností. Je zahleděný sám do sebe.

Střelec

Zastává názor, že vše se točí kolem něj. Je to velký ješita, který na sobě miluje jak klady, tak i zápory. Často mívá pocit, že jej musí každý milovat, neboť je to bytost okouzlující a vtipná, která má obrovskou chuť do života.

Panna

Také u tohoto znamení se projevuje arogance a občasná nadřazenost. Věří si za každých okolností. Vždy usiluje o dokonalost. Ostatním je nesnesitelná a nepříjemná. Vždy chce být na prvním místě a pokud se jí nedaří, roní potoky slz.

Štír

U Štíra se arogance objevuje nepravidelně. Někdy se chová nadřazeně a jindy je skvělý. Vynakládá nemalé úsilí na to, aby vypadal jako milá osobnost, ale projevuje se u něj nestabilní nálada. Jestliže má zlost, raději se od něj držte dál. Díky zlosti totiž nad sebou velmi často ztrácí kontrolu a dokáže zničit vše, co mu stojí v cestě.

Beran

Toto znamení má tendenci hodně myslet pouze na sebe. Pokud se mu nedostává korigování, může se z něj stát necitlivá a nepříjemná bytost, která bude sobecká a zahleděná do sebe. Neumí dost dobře číst emoce, díky čemuž dosti často ignoruje pocity okolí. Pak působí arogantně.

Rak

Je dokonalý emocionální manipulátor. Objevují se u něj sklony k nadřazenosti. Nemá rád debaty. Pokud jej zastihnete nedobře naladěného, buďte velmi opatrní. Umí dosti vystrkovat růžky.