Horoskopy

Nejhorší znamení pro přátelství: na tyto 4 si dejte pozor

Nejhorší znamení pro přátelství: na tyto 4 si dejte pozor

Dobrý přítel vyslechne a podpoří. Víte, že se na něj můžete spolehnout. Hvězdy o nás mohou prozradit i to, jací jsme kamarádi. A právě 4 znamení uvedená níž, mají velmi složité povahy na to, aby mohla být skvělými kamarády. Kladou příliš vysoké nároky, nejsou schopni odpustit a ani ustoupit. Toto jsou nejhorší znamení pro přátelství:

  • Beran
  • Panna
  • Kozoroh
  • Vodnář

Beran

21. 3. až 20. 4.

Nikdo se neumí rozpálit tak, jako Berani. Jsou upřímní a totéž čekají od svých přátel. Berani jsou však krutě upřímní až bezohlední, což mnoho lidí nemůže snést. Pokud se ohradíte vůči jejich názorům, Beran přejde do protiútoku a prudká hádka je na světě. Jejich nálady i reakce jsou nepředvídatelné. Kamarádit se s nimi, je extrémně vyčerpávající.

Panna

23. 8. až 22. 9.

Panny si nikdy neberou servítky a zkritizují cokoliv, co uděláte. Nemyslí to zle, mají to zkrátka v povaze. Podporu a pochopení však u nich nenajdete. Tohle Panny neumí. Pokud se s nimi na něčem domluvíte, vždy to dodrží. Zpozdíte-li se jen o 5 minut kvůli parkování, můžete se těšit na ledovou sprchu slov o vaší nespolehlivosti. Toto znamení miluje přesnost a dokonalost, které očekávají od všech okolo.  

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Přátelství s Kozorohy jsou povrchní a neopravdová. Když už nějaké přátele mají, velmi rádi na ně zapomínají. Důležitější pro ně jsou práce a povinnosti. Zábavu si s nimi také neužijete, neumí se dostatečně otevřít a všechny si spíše drží od těla. Působí proto rezervovaně a nedostupně.

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Tito jedinci jsou kreativní a navenek zábavní. Když je poznáte blíž, brzy pochopíte, jak umějí být chladní. Dokáží vás odstřihnout ze dne na den bez nějakého vážnějšího důvodu. Stačí když se začnou nudit. Chtějí poznat nová místa a nové lidi. Závazky v podobě přátelství pro Vodnáře nic neznamenají.