Horoskopy

Nedokonalá znamení: těchto 6 na sobě pořád hledá chyby

Nedokonalá znamení: těchto 6 na sobě pořád hledá chyby

Pojďme se shodnout na tom, že nikdo není dokonalý. Asi každý z nás by na sobě našel něco, co bere jako nedostatek – ať už vzhledový nebo povahový. Pak jsou tu mezi námi ale nedokonalá znamení zvěrokruhu, která na sobě ustavičně hledají chyby. O která znamení jde?

Nedokonalá znamení zvěrokruhu

Je v pořádku být sám k sobě tu a tam kritický. Umět si přiznat chybu nebo nějaký nedostatek? Tak by to mělo správně být. Jenže pozor na následující nedokonalá znamení zvěrokruhu, která na sobě chyby nehledá jen občas. Hledá je neustále.

  • Panna
  • Blíženci
  • Váhy
  • Vodnář
  • Ryby
  • Rak

Panna

I když se o Pannách říká, že lační po dokonalosti a všechno v jejich životě musí být doslova perfektní, tito lidé sami sebe za dokonalé rozhodně nepovažují. A i kdyby v očích jiných lidí dokonalí byli, sami by se tak neviděli a pořád by jim to bylo málo.

Blíženci

Blíženci se mezi nedokonalá znamení zvěrokruhu řadí proto, že se v nich perou dvě osobnosti a ty mezi sebou často mívají vnitřní konflikt. Tito lidé to mají jako na houpačce, ale nikdy se nebudou vnímat jako perfektní.

Váhy

Váhy často váhají, jestli jsou dobré v tom, co dělají a nakonec stejně dospějí k jednomu a tutéž názoru: nejsou perfektní, všichni okolo nich to dělají lépe a oni jim nesahají ani po kotníky. Váhy trpí přehnanou sebekritikou.

Vodnář

Překvapuje vás, že Vodnář patří mezi nedokonalá znamení? Nás ne. Vodnáři jsou lidé, kteří nejraději tráví čas sami se sebou, protože neprahnou po pozornosti druhých. Jenže čím více času tráví sami se sebou, tím více chyb na sobě pozorují.

Ryby

Ryby jsou lidé, kteří se za každou cenu snaží zavděčit druhým. Pořád by pro někoho něco dělali, pomáhali, nabízeli se a podobně. Jenže mnohdy si toho na sebe naloží příliš, co nejsou schopni zvládnout. A poté si připadají nedokonalí a neschopní.

Rak

Zrozenci Raka se mezi nedokonalá znamení zvěrokruhu řadí zejména kvůli svým přehnaným nárokům na partnerské vztahy. Raci jsou hodně citově založení a kladou na sebe a své protějšky vysoké nároky. Mívají pocity, že tomu druhému nestačí, že mu nejsou dost dobří.