Horoskopy

Nabírání na váze podle horoskopu: tito 4 přibírají pouhým pohledem

Nabírání na váze podle horoskopu: tito 4 přibírají pouhým pohledem

Někdo může spořádat, co mu na oči přijde a udrží si štíhlou figuru a jiný jen projde okolo vitríny s dortíky a rázem má kilo nahoře. Ke které skupině patříte vy? Můžete tzv. plácat páté přes deváté, aniž by se to odrazilo na vaší váze? Nebo máte s kily problémy? Dnes se společně zaměříme na nabírání na váze podle horoskopu.

Nabírání na váze podle horoskopu: kdo má s váhou problémy?

Jsou mezi námi tací, pro které je nadváha každodenní chleba a problém, se kterým se potýká třeba už několik let. Někdo dokonce celý život. Koho se týká nabírání na váze podle horoskopu? Kdo z nás přibírá snad pouhým pohledem?

  • Býk
  • Rak
  • Ryby
  • Blíženci

Býk: známý požitkář a labužník

O lidech narozených ve znamení Býka je dobře známo, že si jídlo neodpírají. Ba spíše naopak, jsou to velcí požitkáři, kteří sami sebe rádi a s chutí rozmazlují vybranými dobrotami. Nejraději zobají něco na zub večer u televize, rádi si zajdou na degustaci do luxusní restaurace a nemají problém objednat si donášku zahrnující jídlo snad pro půlku panelového domu.

Rak: emocionální jedlík

Nabírání na váze podle horoskopu Raka je z velké části způsobeno jeho příliš emoční povahou. Není tajemstvím, že Raci jsou hodně citově založeni a právě problémy ve vztazích nebo celkovou duševní nepohodu často zajídají něčím dobrým k snědku. Pokud jim není psychicky dobře, dopřejí si celý kyblík zmrzliny nebo si koupí hned tři sladké dortíky.

Ryby: problémy s metabolismem

Ryby se celý život potýkají s problémy, které se týkají váhy. Mívají totiž problém se zpomaleným metabolismem, který u nich způsobuje, že jim váha lítá nahoru a dolů doslova jako na horské dráze. Často se zrozenci Ryb potýkají také s problémy se štítnou žlázou, i ta je častým důvodem toho, že nabírají na váze.

Blíženci: jedí z nudy

I když je to znamení, které je neustále v pohybu, proto by jeden řekl, že jim váha nebude dělat problém, Blíženci často jedí jen proto, že se nudí. Sledovat televizi a nezobat u toho nějaké laskominy? Neexistuje. Odpoledne není co dělat a venku je škaredě? Tak si objednají jídlo až domů a zaženou nudu.