Výživa a doplňky

Káva s citronem na hubnutí

Káva s citronem na hubnutí

Dostala se k vám informace o tom, že jak působí káva s citrónem na hubnutí? V následujícím článku si tento fenomén rozebereme a zjistíme, zda se zakládá na pravdě.

Benefity kávy a citrónu

Návod na hubnutí skrze konzumaci kávy a citrónu získal popularitu zejména sociálním sítím, kde ho propagovali někteří velmi známí influenceři. Možná to pro vás bude překvapující, ale káva i citrón obsahují látky (například celou řadu antioxidantů, které skutečně mohou mít pozitivní vliv na lidský metabolismus a pozitivně ovlivnit proces redukce hmotnosti.

Káva s citrónem na hubnutí?

I přes výše zmíněné je však nutné chápat, že hubnutí je determinováno jen a pouze skrze dodržování dlouhodobého kalorického deficitu. Pokud přijímáte méně kalorií, než vydáváte budete hubnout a primárně byste se proto měli vždy zaměřit na nastavení ideální rovnováhy v tomto ohledu. Poté buď vsaďte na navýšení vašeho kalorického výdeje nebo omezte příjem skrze redukční dietu.

Na této cestě pak můžete využívat různé prostředky, které proces hubnutí mohou zajímavě podpořit, vždy však myslete na to, že základ zůstává neměnný.

Mohlo by vás také zajímat: Když chybí draslík v těle

Výsledky přináší jen konzistentní přístup

Nesnažte se proto hledat žádné zkratky a zázračné nápoje či potraviny, které vám pomohou raketově redukovat hmotnost. V drtivé většině případů se jedná o tvrzení bez reálného základu. Vždy vsázejte na konzistenci a dlouhodobost, která je jedinou cestou k dosažení požadovaných výsledků a jejich následného udržení.

Zdroj: Health.clevelandclinic.org