Krása

Jak sepnout vlasy skřipcem

Jak sepnout vlasy skřipcem

Účesy se skřipcem byly velkým trendem v 90. letech a poté se od nich na nějakou dobu upustilo a považovaly se za přežitek. V této době se tento trend ale začíná vracet zpět do popředí a každého zajímá, jak vykouzlit ten nejhezčí a zároveň nejjednodušší. Víme, že i vy se nemůžete dočkat, tak se s námi pojďte naučit, jak zajímavě sepnout vlasy skřipcem.

Polo rozpuštěné vlasy se skřipcem

Tento účes zní velmi jednoduše a on takový i opravdu je. K tomuto účesu vám bude stačit pouze skřipec a trošku zručnosti.

Levou rukou si nejprve oddělte vrchní od spodní poloviny vašich vlasů. Teď nastává čas na skřipec, který bude vše držet. Vrchní polovinu vlasů jednoduše připevněte skřipcem k vzadu na hlavě a vznikne vám tak krásný účes vhodný jak na běžný den, tak na svatbu.

Pokud je pro vás tento účes příliš obyčejný, můžete si z něj vepředu vytáhnout po každé straně dva pramínky, aby vám hezky rámovaly obličej.

Drdol s pomocí skřipce

Nejjednodušší, neoblíbenější a všemi milovaný drdol se skřipcem. Nejspíš ho všichni velmi dobře znají, ale občas neuškodí dát si malé opakování.

Tento drdol začněte tím, že si vzadu na hlavě vezmete do ruky vlasy jako na nízko položený culík. Tyto vlasy poté začněte pomalu stáčet až se vám konečky zvednou a budou vám směřovat směrem nahoru. Takto připravené vlasy poté už jen jednoduše připněte skřipcem a máte hotovo.

Polo rozpuštěné vlasy a culík se skřipcem

Začíná se jako u prvního účesu, a to tak, že s rozpuštěnými vlasy. Jako druhý krok bude potřeba oddělit si vepředu na každé straně jeden silnější pramen vlasů. Tyto prameny vezměte dozadu a vzadu na hlavě si z nich udělejte obyčejný uzel.

Po vytvoření uzlu vlasy nadzvedněte a přes uzel dejte skřipec tak, aby držel uzel připevněný k hlavě. Konce pramenů nechte volně viset přes skřipec, a to vytvoří efekt culíku.