Horoskopy

Znamení, která jsou podle astrologů nejvíce hodná. Co říká váš horoskop?

Znamení, která jsou podle astrologů nejvíce hodná. Co říká váš horoskop?

Znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili, ovlivňuje naši osobnost možná víc, než si myslíte. Někteří tak jsou odjakživa dobří, obětaví a pro druhé by se rozdali. Jiní naopak oplývají sobeckostí a zlobou. Která znamení tedy patří mezi dobráky od kosti?

Beran (21. 3. – 19.4.)

Za své přátele se velmi rádi postaví, ostatně žádné laskavé gesto není příliš velké. V žilách jim koluje ohnivá krev. Nejsou zvyklí, nechávat si něco pro sebe, ať už jde o příjemné či nepříjemné věci. V tomto ohledu jsou velmi přímí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci sice jsou občas tvrdohlaví a sem tam choleričtí, ale k druhým se snaží být vlídní a hodní. V obchodě vám podrží dveře, pomohou s těžkým nákupem nebo pustí seniora sednout v autobuse.
Svým blízkým věnuje jak svůj čas, tak peníze i nekonečnou podporu. Přátelství si velmi váží, obvykle kolem sebe nemá moc přátel, ale o to více si jich váží.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Není nic překvapivého, že mají dvojí tvář. Buď jsou neomalení, nebo přehnaně milí. Jsou ale velmi přizpůsobiví a sympatie si u druhých získávají vtipem a svou živou povahou, díky čemuž dokáží navázat přátelství téměř s každým.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jsou připraveni bezvýhradně milovat kohokoli, kdo jim přijde do života. Jde o člověka, který klidně obětuje své plány a upřednostní, podat vám pomocnou ruku. Občas bývají ale dost emotivní, proto dokáží být v zuřivosti celkem hrubí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Upoutat na sebe pozornost se snaží svým milým chováním. Sice vyhledávají záři reflektorů, razí ale heslo, že hvězdy září jedině společně, proto berou úspěch jako určitý týmový sport. 

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nejvíc dobrosrdečné znamení ze všech. Jejich milou stránku však není zcela snadné rozpoznat, protože se skrývá v detailech. Koupí vaši oblíbenou tyčinku či roztomilý přívěsek na klíče, a to jen proto, aby vám udělali radost a zlepšili den.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Patří mezi nejvlídnější znamení zvěrokruhu. Jde o vyrovnané osoby, které udržují mezi ostatními klid a mír. To je důvod, proč jsou dobří ve vedoucích pozicích, protože se snaží, být hodní na všechny členy svého týmu a udržují jej v pospolitosti.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jejich milá stránka se projevu pozvolna, protože nechtějí, aby je druzí začali využívat. Na stranu druhou ale bude první, kdo se vás zeptá, zda jste v pořádku, když upadnete nebo vám koupí květiny jen tak.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jako nejšťastnější znamení zvěrokruhu hýří humorem a vyzařuje z nich neustále dobrá nálada. Jsou to věční optimisté, kteří neradi mluví o negativních věcech. Odjakživa mají dobrodružnou povahu, vyzařuje z nich optimismus a nechybí jim ani dostatek humoru. Vždy vás zahrnou úsměvem, vřelým objetím a milým komplimentem. 

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Bývají velmi workoholičtí, ale vždy si udělají čas na své blízké, ať jde o sestru nebo vzdálenou sestřenici, nedělají rozdíly. Takže ačkoli ví, že je čeká spoustu povinností, vždy upřednostní návštěvu rodiny.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Rádi poznávají nové lidi, protože touží po tom, vést kvalitní a horlivé diskuze. Jsou nejen milí, ale také velmi přátelští. Mají tendence neustále zlepšovat svět a pomáhat všem, které na své cestě potkají. Lidi přijímá bez odsuzování se všemi jejich neduhy a s otevřeným srdcem.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Chovají se k druhým mile a dělá jim to dobře. Vždy jsou připraveny, podat pomocnou ruku svým nejbližším, v kteroukoli denní dobu. Jsou neuvěřitelně empatické a citlivé na pocity a emoce druhých.