Horoskopy

Které znamení čeká v listopadu to nejlepší?

Které znamení čeká v listopadu to nejlepší?

Listopad nám přináší s proměnou přírody a zkracujícími se dny také méně energie. Není divu, ukazuje to i postavení planet. Změny nálady jsou závislé na tom, jak se barvy přírody kolem nás mění ve smutné a tmavé. Je to naprosto přirozené.

Dle horoskopu na listopad 2023 bychom svou únavu a špatnou náladu měli kompenzovat činnostmi, které nám přinášejí radost a potěšení. Nezapomeňte však také na odpočinek. Zejména vaše tělo bude tento měsíc velmi vytížené.

Beran (21. března  – 20. dubna)

V nadcházejícím měsíci nechte osud, aby do vašeho života vnesl tolik potřebnou lásku. A pokud se naskytne příležitost, vyhledejte dobrodružství mimo všední rutinu, protože možná objevíte dosud neprozkoumaná zákoutí svého života.

Býk (21. dubna  – 21. května)

Až budete procházet nadcházejícím měsícem, zvažte možnost spolupráce a vytvoření něčeho krásného s podobně smýšlejícími lidmi. Buďte k sobě laskaví a dopřejte si chvíle požitku a odpočinku.

Blíženci (22. května  – 21. června)

V listopadu pocítíte vzrušení, které přináší tvůrčí objevování. Čerstvá inspirace vás povzbudí a vnese do vašeho pracovního života smysl. Nechte vaše vztahy, aby se staly zdrojem vašich osobních i profesních cest.

Rak (22. června  – 22. července)

V nadcházejícím měsíci na vás budou kladeny požadavky, co se pracovního života i domácích povinností týče. Klíčem k úspěchu je rovnováha. Uchovejte si svou dychtivost a energii tím, že si uděláte čas na odpočinek a prosté radosti z pobytu doma v útulném prostředí.

Lev (23. července  – 22. srpna)

Listopad přinese lvům depresivní náladu. Budete unavení a budete mít chuť se uzavřít do sebe. Zároveň byste se měli v tomto pochmurném období chránit a teple se oblékat, aby vás nepostihla nějaká nemoc, ke které budete v tomto měsíci náchylnější. Nezapomeňte na důležitý odpočinek nejen pro vaše tělo, ale hlavně duši.

Panna (23. srpna  – 22. září)

V listopadu se v pannách probouzí schopnost komunikace. Ve společnosti svých přátel se stanete středem pozornosti. Všichni vaši přátelé si rádi vyslechnou vaše názory a příběhy a získáte si sympatie mnoha různých lidí.

Váhy (23. září – 23. října)

Listopad probudí ve vahách smysl pro spravedlnost a schopnost ovlivňovat okolí. Tento měsíc se ocitnete v situacích, které je třeba řešit s chladnou hlavou a racionálně, což bude pro vás i vašeho šéfa v práci hračka a kolegové to ocení.

Štír (24. října  – 22. listopadu)

V listopadu se u štírů projeví intelektuální stránka a budou toužit po vědomostech. V tomto měsíci od sebe neočekávejte nic, co se týká fyzických aktivit, nicméně byste mohli mít úspěch v oblasti rétoriky. Také vaše paměť bude velmi dobrá, takže ji můžete spojit se studiem něčeho poměrně náročného, neboť nyní je doba, kdy máte schopnost vstřebat mnoho informací.

Střelec (23. listopadu  – 21. prosince)

Na začátku listopadu mohou střelci pociťovat únavu, možná je bude i silně bolet hlava. To může ovlivnit vaši náladu a také psychický stav. Tento měsíc nejvíce potřebujete porozumění, které můžete hledat v rodině. Budete si také potřebovat odpočinout, netlačte se do ničeho, na co se tento měsíc necítíte, a dopřejte si čas na odpočinek v přírodě.

Kozoroh (22. prosince  – 20. ledna)

V listopadu budou kozorozi plní štěstí. Vaše mysl bude velmi kreativní, takže budete cítit potřebu experimentovat v mnoha aspektech svého života. Tuto tvůrčí energii můžete využít a pustit se do malování stěn nebo rekonstrukce ve svém domě, kterou již delší dobu plánujete.

Vodnář (21. ledna  – 20. února)

V listopadu se vodnáři ani na chvíli nezastaví ve svém myšlení. Začnete přemýšlet o svém životě, ale dostanete se do bubliny přemýšlení a bude pro vás těžké se z ní dostat. Nenechte se kvůli těmto stavům položit na lopatky. Zkuste se rozptýlit a věnovat pozornost něčemu jinému.

Ryby (21. února  – 20. března)

Ryby si mohou v listopadu odpočinout, protože je tento měsíc nebude nic trápit a budou si moci naplno užívat života. V tomto období pro vás bude nejlepší zaměřit se na blízké lidi. Díky své empatii a laskavosti můžete pomoci každému, kdo to bude potřebovat, a to vás zahřeje u srdce.

Komunikace je ve vztahu na prvním místě