Horoskopy

Horoskop na dnešek – středa 1.11.2023. Lev by si měl dát pozor na to, komu věří. Váhy čeká skvělý den.

Horoskop na dnešek – středa 1.11.2023. Lev by si měl dát pozor na to, komu věří. Váhy čeká skvělý den.

Beran

Není na škodu si čas od času vyhodit z kopýtka. Po práci, kterou každý den odvádíte, si zasloužíte trochu hýčkání. Dopřejte si to, na co máte chuť, ale v omezené míře. Vyzkoušejte sezónní potraviny, jako je například dýně, na kterou v tomto období můžete narazit v každém obchodě. Popřemýšlejte o věcech, které vám mohou zpříjemnit den a učinit vás šťastnými. Zlepšením vlastní nálady můžete dosáhnout lepší nálady také u lidí ve vašem okolí.

Býk

Potřebujete slyšet vlídné slovo od osob, na kterých vám záleží. Nebojte se jít si pro kompliment sami tím, že budete rozdávat lichotky do svého okolí. Je ideální den na to, abyste si se svými nejbližšími popovídali o věcech, které vám vykouzlí úsměv v duši. Nemusíte se vždy bavit jen o zásadních, hlubokých nebo důležitých věcech. Snažte se zaměřit na to pozitivní, co vám život přinesl. Negativní záležitosti mohou počkat do zítřka.

Blíženci

Máte chuť obléci si pohodlné oblečení, zachumlat se do deky se svou milovanou osobou nebo alespoň s dobrou knihou. Nic vám nebrání, abyste si zařídili den podle svého! Můžete si užít trochu sentimentality. Vytáhněte fotografie ze svého dětství, nebo se zasmějte společně se svými nejbližšími nad jejich fotkami. Kromě toho, že společně strávíte příjemné chvíle, upevníte také své vztahy. Dnes nemusíte myslet na povinnosti, neutečou vám.

Rak

Pociťujete obrovský příval energie. Můžete jej věnovat fyzické aktivitě, nebo se zaměřte na úklid. Je nejvyšší čas roztřídit si svůj šatník a vytáhnout teplé oblečení na úkor toho letního. Nebojte se vyřadit věci, které už nepotřebujete. Můžete je darovat potřebným. Zkrášlující a relaxační procedury dnes mají zvýšené účinky, proto se nebojte ponořit do horké vany nebo si zajít na kosmetiku. Řiďte se svou intuicí a dělejte věci, které jsou vám příjemné.

Lev

Naslouchejte své intuici, ta vám totiž může pomoci odhalit falešné přátele. Je pravděpodobné, že někdo ve vašem okolí se tváří přátelsky, chce vás ale využít ve svůj prospěch. Od takových osob se držte dál, ale vyhýbejte se konfliktu. Nestojí to totiž za vynaloženou energii. Nezadaní touží po vztahu, ale dnes není vhodný den pro setkávání s novými lidmi. Zachovejte si své sebevědomí a nedovolte nikomu, aby vám zkazil náladu.

Panna

Dnes zažijete opravdu silné emoce. Není dobré je skrývat či potlačovat, vyvarujte se ale intuitivním akcím pod jejich vlivem. Pomoci vám mohou přátelé, kterým důvěřujete a kteří vás podporují. Tím, že se jim svěříte, si můžete ulehčit a současně zpracovat své emoce vhodným způsobem. Síla vašeho přátelství je natolik velká, že se nemusíte vidět osobně. Postačí telefonát nebo internetové spojení, abyste se cítili lépe. Udělejte si čas a vyrazte ven. Příroda léčí.

Váhy

Máte jasno v tom, čeho chcete v zaměstnání dosáhnout. Je ideální období na to, abyste na své nadřízené udělali dobrý dojem. Ve své tvrdé práci nepolevujte, je možné, že objevíte další oblast, ve které vynikáte nad ostatní. Naslouchejte své intuici, která vám dobře radí, jak pečovat o své tělo. Je třeba podpořit zejména vaše duševní zdraví. Snažte se co nejvíce odpočívat a relaxovat. Dnešní den pro vás bude velice příjemný a skvělý.

Štír

Máte hlavu plnou nápadů. A co víc, umíte je prezentovat, takže vás ostatní rádi následují. Nenechávejte si proto své nápady jen pro sebe. Snažte se přijít na to, jak věci skutečně fungují, protože tím můžete získat další podněty k řešení nejrůznějších problémů. Budete mít chuť někam vycestovat. Pokud vám to neumožní čas či finance, můžete si alespoň začít tuto cestu plánovat. Zaměřte se na pomoc ostatním, to vám pomůže dobít energii.

Střelec

Pomoct někomu v nouzi pro vás rozhodně není cizí. Umíte se obětovat pro ostatní, a to na úkor sebe sama. I když to tak nemusí vypadat, ostatní si této vaší vlastnosti váží. Můžete se spolehnout na to, že až sami budete v potížích, máte se o koho opřít. Dejte si pozor na hladiny energie, protože neustále jen dávat je vysilující. Dopřejte si něco, co vám přinese radost. V zaměstnání se nepřeceňujte. Nesnažte se plnit úkoly, které se vás netýkají.

Kozoroh

Můžete se těšit na den ve znamení lásky. Máte chuť dokázat svému partnerovi, jak moc jej milujete. Na druhou stranu i váš partner touží po tom, aby vás potěšil. Dokáže vám snést modré z nebe. Užívejte si vzájemné blízkosti. Nezadaní, je na čase, abyste konečně vyjevili své city osobě, po které tak dlouho pokukujete. Pokud to nedopadne přesně podle vašich představ, alespoň se konečně posunete dál.

Vodnář

Pociťujete touhu dokončit všechny úkoly, které jste započali. To může být vysilující, protože na cestě je spousta překážek, které budou odvádět vaši pozornost. Vaše schopnost soustředit se je ale na nejlepší možné úrovni, takže i když vás překážky zpomalí, nezastaví vás. Budete mít nutkání nově uspořádat svou domácnost a poklidit i ty zásuvky, do kterých hromadíte věci, pro které jinak nemáte místo. Tím, že si uspořádáte svou domácnost, si zároveň utřídíte i svůj vnitřní svět.

Ryby

Toužíte po romantice. Je ideální čas na to, ji dávat i přijímat. Užijete si spoustu zábavy s osobami, které máte rádi. Vyrazte spolu na procházku přírodou nebo si dejte kávu s kamarádkou. V tento den můžete být trochu sobečtí a zaměřit se na činnosti, které vám dělají radost. Nebojte se sdílet své pocity. V zaměstnání nebudete příliš produktivní. Vaše přátelská povaha vám ale pomůže ze všeho vybruslit s grácií. Šíříte kolem sebe pozitivní energii.