Vlasy

Zmrazovač na vlasy: 3 důvody, proč si tento přípravek pořídit!

Zmrazovač na vlasy: 3 důvody, proč si tento přípravek pořídit!

Ruku na srdce, dámy – kolikrát v životě jste toužily svůj účes zafixovat tak, aby se ani o milimetr nepohnul? My si nesčetněkrát na hlavě vytvořily účes, který bychom tam měly nejraději navždy. Jestliže jste taky někdy toužily po tom stejném, bude právě pro vás ideálním řešením pořízení zmrazovače na vlasy. Odhalte společně s námi 3 důvody, proč jej mít vždy doma po ruce.

UV ochranu v létě oceníte

Zmrazovač na vlasy nemá pouze funkci odolné fixace účesu. Umí toho totiž mnohem více.

Jednou z jeho dalších výhod je například ta, kterou využijeme především v letních měsících. Jaká to tedy je? Jedná se o funkci UV ochrany proti slunečnímu záření. Můžete tedy bez obav vyjít v pravé poledne ven i bez klobouku a užívat si slunečních paprsků.

Zářivé odlesky

Dalším důvodem k pořízení zmrazovače vlasů je to, že dokáže pekelně rozzářit vlasy a dodat vaším kadeřím maximální množství lesku, sytější vzhled barvy a zároveň i svěží vzhled.

Mrazivá a dlouhodobá fixace

A konečně se dostáváme k hlavnímu důvodu, proč by měl být zmrazovač vlasů ve vaší koupelně vždy po ruce. Tento vlasový přípravek totiž dokáže dlouhodobě zafixovat váš účes. Má také další neocenitelné vlastnosti, mezi které patří antistatická účinnost. A vlhkost? Ta pro zmrazovač vlasů není žádný problém. Tento fakt oceníte především v případě, že toužíte po rovných vlasech, které si pravidelně žehlíte, avšak stačí trochu deště a následné venkovní vlhkosti, aby se efekt narovnání vašich kadeří vypařil.

Benefitů je více

Mezi další benefity zmrazovače vlasů se řadí například i to, že vám neslepí prameny vašich vlasů jako obyčejné laky nebo tužidla. Zmrazovače jsou i rychleschnoucí, tudíž nemusíte v koupelně dlouho čekat na vytoužený efekt.

Jak aplikovat zmrazovač vlasů?

  1. Nezapomeňte na první důležitý krok a tím je řádné protřepání přípravku.
  2. Začněte s nanášením na vlasy, dodržujte vzdálenost podle pokynů napsaných na výrobku.
  3. Aplikujte po celé délce vašich vlasů. Pokud toužíte po větším objemu vlasů, začněte zmrazovač aplikovat vždy od kořínků směrem ke konečkům.