Horoskopy

Zbabělá znamení zvěrokruhu: těchto 5 největších strašpytlů

Zbabělá znamení zvěrokruhu: těchto 5 největších strašpytlů

Ptali jste se někdy sami sebe, proč daný člověk reaguje takhle přehnaně na některé situace? Důvodem by mohla být zbabělá povaha tohoto člověka. Těchto 5 znamení zvěrokruhu má největší předpoklady k tomu zdrhnout, když je ho nejvíc potřeba, nebo být vyplašený z ničeho.

Ryby (21. února – 20. března)

Lidé narození ve znamení ryb jsou velmi citlivě založení, což znamená, že mohou být velmi náchylní k pocitu strachu. Mají sklon k přehnanému fantazírování o tom, co by se mohlo stát kdyby, což je značně limituje. Vyhýbají se tedy vědomě zbytečně stresujícím a náročným situacím.

Rak (22. června – 22. července)

Raci obecně trpí velmi nízkým sebevědomím. Sklony ze zbabělosti se u nich projevují právě kvůli vazbám na rodinu a blízké okolí, kdy se záměrně vyhýbají konfliktům, konfrontacím a jiným rozhodnutím, jen aby si někoho nepoštvali proti sobě.

Panna (23. srpna – 22. září)

Jednou z horších vlastností panen je přehnaná touha po dokonalosti. Dokonalost chtějí prezentovat taky svému okolí, což vede k tomu, že mají strach něco podniknout nebo říct, aby se v očích ostatních neshodili. Panny by měly vystoupit ze své komfortní zóny a přestat se bát udělat chybu.

Váhy (23. září – 23. října)

Největší strach lidí narozených ve znamení vah spočívá ve špatném rozhodnutí a nespravedlnosti. Váhy jsou tedy zbabělé v jakémkoliv rozhodování a proto jim tak dlouho trvá, než se pro cokoliv rozhodnou. Také nechtějí svým rozhodnutím nikoho naštvat, protože mají strach z toho, že se dostanou do konfliktu.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozoroh má největší strach z toho, že nesplní očekávání druhých, když bude mít neúspěch nebo nebudou dosahovat svých cílů. Mají strach také z toho, že nebudou mít věci pod kontrolou, což se může projevovat podrážděností, kterým budou zakrývat svou zbabělost.