Horoskopy

Závisláci na telefonu podle znamení: 3, která by si měla dát opravdu pozor

Závisláci na telefonu podle znamení: 3, která by si měla dát opravdu pozor

Vliv astrologie na lidské chování je téma, které nás zajímá už po staletí. Předpokládá se, že každé znamení zvěrokruhu vykazuje specifické vlastnosti a sklony, které utvářejí osobnost, preference a zvyky konkrétního jedince – a přizpůsobuje se i moderní době. O kterých lidech astrologie říká, že jsou to největší závisláci na telefonu podle znamení?

Závisláci na telefonu podle znamení

  • Blíženci
  • Štír
  • Kozoroh

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou proslulí svou zvědavostí a neustálou potřebou mít přehled o nejnovějších informacích. Bývají proto téměř neoddělitelní od svých telefonů, neustále procházejí sociální média, sledují aktuální dění a komunikují s přáteli, a to i s těmi, kteří jsou v jejich těsné blízkosti (ano – Blíženci jsou schopni sedět proti svému protějšku v restauraci a posílat mu SMS). Jejich zvídavá povaha je nutí vyhledávat různé zdroje informací a jejich telefony jim slouží jako brána do rozsáhlé říše vědomostí a spojení – ovšem pokud si nedají pozor, mohou se v tomto labyrintu snadno ztratit.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jedinci narození ve znamení Štíra touží po pozornosti a uznání a právě mobilní telefon jim často slouží jako nástroj k dosažení tohoto cíle. Štíři tráví značné množství času pečlivým zachycováním a mapováním okamžiků a sdílením aspektů svého života (samozřejmě zejména svých úspěchů) na sociálních sítích. Potvrzení a uznání, kterého se jim dostává prostřednictvím lajků a komentářů, podněcuje jejich touhu po pozornosti, a proto mají k častému používání telefonu opravdu velký sklon. Když si však nedají pozor, zjistí, že většina přátel, které mají, jsou jen „internetoví přicmrndávači“ a v případě jakékoliv krize tak mohou zůstat zcela osamoceni.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi jsou známí svou kreativitou a citlivostí. Mobilní telefon tak pro ně často představuje únik od všední reality každodenního života. Jednoduše se ponoří do sledování a napodobování inspirativních osobností, které obdivují. Kozorozi však používají svůj telefon nejen pro zábavu, ale také jako nástroj, který podněcuje jejich kreativitu – jednoduše hledají inspiraci a vedení u těch, které považují za vizionáře nebo vlivné. Pokud si to však nepohlídají, mohou díky tomu snadno začít žít život někoho jiného – a to doslova.