Horoskopy

Přehnaně citlivá znamení: tito 4 vše moc prožívají

Přehnaně citlivá znamení: tito 4 vše moc prožívají

Mezi lidmi, kteří se zajímají o horoskopy, je všeobecně známo, že někteří jedinci jsou příliš citliví, a to na základě znamení zvěrokruhu. Citliví jedinci prožívají vše mnohem hlouběji a nemusí se je to týkat přímo jich osobně, ale také osob jim blízkých. Která znamení jsou až přehnaně citlivá a vše příliš prožívají?

  • rak
  • ryby
  • štír
  • býk

Rak (22. června – 22. července)

Jedním z nejcitlivějších znamení zvěrokruhu je jednoznačně rak. Jsou velmi empatičtí a intenzivně cítí i pocity ostatních. Kvůli tomu se jim velmi střídá nálada. V jednu chvíli se smějí a v další minutě brečí jako želvy. Mají silné vazby na svou rodinu. Je to právě jejich citlivá povaha, která je činí tak soucitnými a pečujícími. Kvůli přecitlivělosti jsou ale velmi zranitelný a je potřeba s nimi jednat v rukavičkách.

Ryby (21. února – 20. března)

Znamení ryb je symbolizováno dvěma rybami ležící v opačných směrech. Tento znak kromě znamení vyjadřuje také sklony k přecitlivělosti, protože každá ryba má své vlastní pocity. Ryby doslova nasávají emoce druhých. Často jsou vrbami ostatních, takže se na ně emoce valí ze všech stran. Kvůli tomu mají v hlavě někdy pořádný zmatek a jsou až přehnaně citliví.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení štíra, vše prožívají s velkou intenzitou. Ať už je to smutek nebo radost, vždy je to vnitřně velmi zasáhne. Své emoce nedávají příliš najevo, ale tím spíše si uvědomují, jak moc je nějaká událost zasáhla, protože o ní intenzivně přemýšlí v soukromí.  

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci patří mezi velmi stabilní znamení. Pokud jde ale o jejich citlivou stránku, jsou velkými požitkáři. Kromě toho milují stabilitu v emocionálních vztazích. Pokud ji nemají nesou to velmi těžce. Jsou tedy vůči blízkým velmi starostliví a až přehnaně citliví.