Horoskopy

Návrat k expartnerovi podle znamení: 12 různých scénářů

Návrat k expartnerovi podle znamení: 12 různých scénářů

Ne všechny vztahy vyjdou. Lidé se schází a zase rozchází, tak už to v životě chodí. Zatímco někteří po rozchodu ani nepomýšlí na to, že by se ke svému ex vrátili, pro jiné je normální dávat druhé šance. Jaká je šance na návrat k expartnerovi podle znamení?

Jaká je šance na návrat k expartnerovi podle znamení?

Patříte k lidem, kteří jakmile z nějakého vztahu odejdou, definitivně za sebou zavřou vrátka? Nebo se naopak řadíte k těm, kteří to klidně zkusí znovu a znovu? Podívejte se, jaká je šance na návrat k expartnerovi podle znamení zvěrokruhu.

Beran

Impulzivní Berani se v případě rozchodu ze dne na den sbalí, za celým vztahem udělají tlustou čáru a rozhodně je nenapadne, že by se kdy měli k partnerovi vracet.

Býk

Býci jsou houževnatí. Když něco považují „za své“, pak se o to perou zuby nehty. Rozchod tak dlouho odkládají a klidně dají druhé šance.

Blíženci

Blíženci neumí žít sami, proto se partnerů drží a málokdy jsou to oni, kdo vztah ukončí. Partnera vezmou zpátky, i kdyby jim sebevíc ublížil.

Rak

Raci jsou velcí romantici a vztah je pro ně něco skoro až posvátného. Snaží se vztah zachránit do posledního dechu. Když je odmítnete a pak se budete chtít vrátit, vezmou vás zpět.

Lev

Jakmile Lva jednou pošlete k vodě, pak opravdu nepočítejte s tím, že by vám ještě někdy dal druhou šanci. Lvi nedělají krok zpět, na to jsou moc hrdí.

Panna

Panny jsou puntičkářky a perfekcionistky. Všechno ve svém životě plánují, včetně vztahů. Když někdo uteče od Panny, pravděpodobně dobře ví, co dělá.

Váhy

Váhy jsou lidé, kteří milují jiskření, flirtování a to správné napětí ve vztahu. Po rozchodu dlouho sami nezůstanou, takže šance na návrat je velmi nízká.

Štír

Vášniví Štíři neradi mluví o svých citech. Odmítli jste je? Ukončili jste vztah? Pak věřte, že jste je ranili, i když to nedají najevo. Umí ale odpustit a dát druhou šanci.

Střelec

Jak je známo, Střelci jdou do všeho po hlavě. Skončili nějaký vztah? Dlouho smutnit nebudou, hned vědí, jak se zabavit. Proto nepočítejte s tím, že by vás vzali zpět ze soucitu.

Kozoroh

Kozorozi ctí svoji komfortní zónu. Jakmile ji narušíte, líbit se jim to nebude. Uzavřou se do sebe, přestanou komunikovat. Na návrat to u nich nevypadá.

Vodnář

Vodnáři jsou lidé milující svobodu. Vztahy je spíše svazují, takže když skončí, jsou vlastně rádi. A po rozchodu se do dalšího vztahu nehrnou.

Ryby

Nekonfliktní Ryby samy od sebe vztah nikdy neukončí. Vždycky jsou to oni, kdo je odmítnutý. A také jsou to oni, kdo vás vezme zpět klidně i po třetí.