Další

Co se vyplatí koupit v Globusu v roce 2024

Co se vyplatí koupit v Globusu v roce 2024

Globus určitě nepatří k nejlevnějším supermarketům, které na českém trhu najdete. Má ovšem výhody, jaké vám ostatní obchodní řetězce nenabídnou. Dnes pro vás máme celkem tři typy na produkty, co se vyplatí koupit v Globusu.

Ovoce a zelenina

Sháníte kumquat, dračí ovoce, maracuju nebo karambolu? Chcete si vybrat z pěti druhů cibule a deseti druhů jablek? Pak je pro vás Globus to správné místo. Obrovský výběr ovoce a zeleniny činí z Globusu zcela jedinečné místo k nákupu. Pokud přemýšlíte, co se vyplatí koupit v Globusu, pak ovoce a zelenina je přesně ono. Často navíc najdete mnoho druhů i ve slevě, díky čemuž jsou za velmi přijatelnou cenu. Podobně široký výběr si navíc můžete užívat i v sekci mraženého ovoce a zeleniny.

Zdravá výživa

Ano, prodejny Globus jsou obrovské. To jim ostatně poskytuje dostatek prostoru pro velký výběr zboží. Všichni příznivci zdravé výživy by měli zpozornět. V regálech Globus totiž najdete všechno, co sháníte. Dokonce mnohem víc než v některých internetových obchodech. Na své si přijdou jak vegani a vegetariáni, tak i celiaci, diabetici nebo všichni milovníci zdravé stravy a mlsání.

Maso

Maso z Globusu by vás rozhodně nemělo minout. Pokud jste všežravci a nepatříte k zastáncům vegetariánství či veganství, určitě vás tamní nabídka ohromí. V hypermarketech Globus najdete maso, které je zpracované přímo tam. Z toho důvodu je naprosto čerstvé. Najdete zde navíc i druhy masa, které bývají v jiných prodejnách jen těžko k sehnání.

Už jste někdy viděli nabídku ryb z Globusu? Tuňáci, lososi, mořští vlci a mnoho dalšího. U pultu s chlazenými mořskými živočichy navíc pořídíte i čerstvé krevety či mušle. Obrovský výběr je přesně TEN důvod, který by vás měl dovést do hypermarketů Globus.