Krása a módaPleť

Vybíráme nejlepší make-up pro suchou pleť roku 2023

Vybíráme nejlepší make-up pro suchou pleť roku 2023

Kosmetika je jedním z nejčastějších dárků, které najdou pod stromečkem tisíce žen. Kvalitní make-up není úplně levnou záležitostí. Je to tak jedna z nejlepších možností, jak ženu na Vánoce potěšit. Musíte ale vědět, jaký produkt je tím správným.

Značka, kvalita i typ pleti

Nejenom odstín či značka, také typ pleti je při výběru make-upu rozhodující. Pokud kupujete dárek pro ženu se suchou pletí, pak sáhněte po vyživujícím make-upu, který pleť dokonale hydratuje. My vám nyní představíme ty nejpopulárnější make-upy pro suchou pleť letošní sezóny.

Make-up Clinique Superbalanced

Značka Clinique spadající pod společnost Estée Lauder je na trhu již od druhé poloviny minulého století. Po dlouhá desetiletí se tak drží na prvních příčkách nejenom v oblíbenosti, ale také co se kvality týká. Clinique Superbalanced Makeup je nabízen hned ve dvanácti odstínech. Jedná se o hydratační make-up, který využijí především ženy se smíšenou nebo suchou kůží. Právě suchou pleť dokáže pořádně hydratovat a zároveň zbavit nadbytečné mastnoty. Pravidelná celodenní hydratace zajistí, že bude pleť jako v bavlnce. Hedvábná na dotek a rozzářená na pohled. Lehký make-up lze, podle požadavku krytí, vrstvit až do doby, než bude žena s maskováním nedostatků pleti spokojená.

Fluidní make-up Guerlain Parure Gold

Při pořizování make-upu Guerlain Parure Gold sice budete muset sáhnout hlouběji do kapsy, jeho kvalita za to ale rozhodně stojí. Po květinách příjemně vonící make-up odolá po celý den jakýmkoliv nepříznivým faktorům. Pleť nijak nezatěžuje, naopak jí dodává potřebnou hydrataci, která zajišťuje mladistvý účinek. Zlatem inspirovaný make-up si nemůžou vynachválit zejména ženy s problémy se suchou pletí. Hodí se ale i pro normální a smíšenou pleť, kterou zvládne dokonale rozzářit. Guerlain Parure Gold je make-upem pro každou ženu, která miluje zlato. 

Make-up Future Solution XL 

Rozjasňující, omlazující a vyživující. To jsou základní vlastnosti, kterých dokáže make-up Future Solution LX při pravidelném nanášení dosáhnout. Suchá pleť lačnící po vyživení si díky tomuto produktu přijde na své. Nejenže hydratuje, také chrání proti stárnutí. Napomáhá i s odstraněním tmavých míst a pigmentových skvrn. Pleť je již po několika dnech výrazně hladší, pevnější a bez rozšířených pórů. Jednou z hlavních složek make-upu je extrakt ze zeleného čaje Uji, který má antioxidační účinky. Svěží vzhled zase zajistí extrakt z listů Oshima Sakury či z kořene hokkaidské byliny Angelica. Netradiční složení make-upu si našlo nejednu oblíbenkyni.